V přirozenosti je krása. Toto rčení už neplatí pouze v módě, ale stále častěji se jím řídí i kosmetika. Jemný, nepříliš křiklavý make-up, doplněný zdravými, lesklými vlasy přírodní barvy - to je trend současné ženské krásy. A ctí ho i nová řada barev na vlasy od Schwarzkopf & Henkel Palette Permanent Natural Colors. Nové barvy nabízejí 20 nových odstínů atraktivních, ale přesto přirozeně vypadajících barev, pečující recepturu s výtažky z aloe vera a  záruku  perfektního krytí šedin.

 

Pečující receptura s výtažky z aloe vera aneb pouštní lilie

 

Palette, specialista na barvení vlasů, přichází na trh s novinkou, která upoutá i ženy, které s barvením vlasů doposud váhaly, protože se nechtěly vzdát přirozeného vzhledu. S novými barvami Palette Permanent Natural Colors totiž snadno docílíme dlouhotrvající barvy přírodních odstínů, a zároveň krásně zdravého lesku. Jemná, krémová receptura nových barev je obohacena o přírodní výtažky z rostlinky Aloe Vera, která o vlasy intenzivně pečuje už během procesu barvení. Výsledkem jsou pak zářivé, lesklé a na dotyk hebké vlasy.

Dvacet nových odstínů od sluncem prozářené blond až po havraní černou barvu je perfektním řešením také pro ženy, které se začínají trápit se šedivými vlasy. Palette Permanent Natural Colors totiž nabízí stupeň trvanlivosti barev 3 – patří tedy mezi permanentní barvy, které si se zakrytím šedin snadno poradí!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace pomocí klasického způsobu nanášení, tedy s miskou a nanášecím štětcem, uspokojí všechny ženy, které jsou na tento způsob zvyklé a upřednostňují ho.

Pouštní lilie, jak se také jinak říká rostlince Aloe Vera, je známá svými léčivými schopnostmi již po mnoho staletí. Už staří Egypťané využívali jejích hojivých účinků na pokožku. Kromě blahodárných efektů na pokožku je tato rostlinka zázračná také pro naše zažívání – podporuje trávicí činnost, a díky svým povzbuzujícím látkám a vitaminům tvoří ideální základ pro energetické nápoje. Právě díky této všestrannosti získala rostlinka Aloe Vera široké uplatnění v nejrůznějších oblastech, a výrobky, které jejích výtažků využívají, jsou zárukou jemné, šetrné péče.

Nové barvy Palette Permanent Natural Colors jsou k dostání v maloobchodní síti za doporučenou cenu  84,90 Kč.

 

 

 

 

Reklama