Vyvinuto speciálně pro sport a na míru dětem

Léto se nám může zdát ještě daleko, ale až přijde, je dobré mít po ruce kvalitní přípravky na opalování. Řada pro ochranu proti slunečním paprskům Ambre Solaire od Garnier se rozrostla o dvě novinky. Tu první ocení zejména ti, kteří rádi sportují na sluníčku. Balzám ve spreji Ambre solaire UV sport 30 je totiž prvním ochranným prostředkem na opalování navrženým speciálně pro sportovní aktivity. Druhou novinkou je ochranný balzám ve spreji pro děti Kid Aerosol Resisto s vysokým ochranným faktorem 50+.

Sportujte bezpečně

GarnierPřipadá vám, že se při sportu opálíte více, než když se sluníte na lehátku? Je to tím, že pot nenápadně odstraňuje z vaší kůže opalovací krém, kterým jste se před sportem tak pracně namazali. Novinka z řady Ambre Solaire je ale vůči potu vysoce odolná. Balzám ve spreji Ambre Solaire UV sport 30 je navíc voděodolný, a přitom nechává pokožku volně dýchat. Složení je nemastné a absorbční, takže se velmi rychle vstřebává. Účinnost tohoto ochranného prostředku byla testována v extrémních podmínkách. Chraňte svou kůži při sportu. S touto novinkou speciálně navrženou pro sportovní aktivity je to snadné.

Speciální ochrana pro děti

GarnierDětskou pokožku je nutné obzvláště dobře chránit. Zároveň je ale potřeba, aby děti aplikaci přípravku dobře snášely a nebránily se jí. Proto přichází Garnier s novinkou vyvinutou na míru dětem a jejich citlivé pokožce. Balzám ve spreji Kid aerosol Resisto SPF 50+ je hypoalergenní, bez parabenů a bez parfemace. Je vysoce voděodolný a zároveň se díky plynulému rozptylu snadno aplikuje po celé pokožce. Složení s vysokým ochranným faktorem 50+ zajišťuje ochranu proti UVA i UVB záření. Kid aerosol Resisto byl testován ve spolupráci s pediatry.

Užijte si krásné a bezpečné léto s přípravky z řady Ambre Solaire od Garnier.

Cena:

Ambre solaire UV sport 30 (200 ml): 259,90 Kč / 10,19 € *

Kid Aerosol Resisto SPF 50+ (150 ml): 359,90 Kč / 13,99 € *

Garnier

 

Reklama