„Výběr pračky není úplně jednoduchá záležitost. Nejprve se zamyslete nad tím, kde budete mít pračku umístěnou a kolik na ni máte místa. Podle toho zvolte model s předním, případně vrchním plněním a hloubku. Dalším hlediskem je kapacita bubnu a energetická účinnost. Nebojte se při výběru nového spotřebiče vsadit na inteligentní technologie, např. 6. SMYSL, díky níž ušetříte čas, vodu i nákladnou energii. 6. SMYSL automaticky nastaví parametry tak, aby bylo dosaženo skvělých výsledků s maximální efektivitou. Funkce FreshCare+ u nových předem plněných praček Whirlpool navíc bude provzdušňovat vyprané prádlo, dokud je nebudete moci vyjmout. 5a3ce654825cfobrazek.pngPračka po skončení pracího cyklu napustí a ohřívá malé množství vody. Vzniká blahodárná pára, která spolu s šetrnými obousměrnými pohyby bubnu vyprané prádlo provzdušňuje, a tím ho osvěžuje. Funkci FreshCare+ můžete zvolit stisknutím tlačítka před začátkem praní nebo v jeho průběhu a zároveň ji můžete kdykoliv zrušit. Pračky Whirlpool FreshCare+ patří do nejúspornější energetické třídy A+++ a jsou k dispozici v několika modelech s kapacitou 6–9 kg a v hloubce od 45 do 58 cm, aby se vešly do každého prostoru,“ radí Darina Papáčová, produktová specialistka značky Whirlpool.

Nové pračky Whirlpool FreshCare+ poskytují dokonalou péči pro každý typ tkaniny. Sedm speciálních pohybů bubnu přizpůsobuje frekvenci
a délku otáčení bubnu konkrétnímu materiálu a fázi praní: od nejodolnějšího po nejjemnější jako je vlna a hedvábí. Zaručují perfektní výsledky praní už při 15 °C.  Funkce Clean+ zase umožňuje přizpůsobit prací cyklus jedné ze tří úrovní znečištění prádla. Zdokonalený invertorový motor zaručuje tichý chod a vysokou energetickou účinnost – až 30 % úspor v porovnání s energetickou třídou A+++.  Potěší i intuitivní a snadné ovládání a velký vkládací otvor, který snižuje námahu při plnění pračky a vyjímání prádla.

Více na www.freshcare.czwww.whirlpool.cz.  

Whirlpool FWD91496WS EU, technologie 6. smysl a funkce FreshCare+ pro provzdušňování vypraného prádla až 6 hodin po doprání, 14 programů, A+++, tichý invertorový motor, kapacita 9 kg, LCD displej zobrazující průběh i zbytkový čas praní. Whirlpool, cena 10 990 Kč.

Tyto pračky právě se čtenářkami testujeme. Po ukončení testování budeme mít pro vás 30 recenzí od redakce a čtenářek, které pračky osobně vyzkoušely ve své domácnosti. S výsledky vás po ukončení akce seznámíme.

Reklama