5a3cdd67739ecobrazek.jpgZaručují perfektní výsledky praní už při 15 °C.  Funkce Clean+ zase umožňuje přizpůsobit prací cyklus jedné ze tří úrovní znečištění prádla. Technologie 6. smysl optimalizuje spotřebu vody, energie a délky praní podle konkrétní náplně. Funkce FreshCare+ bude provzdušňovat vyprané prádlo obousměrnými rotacemi bubnu a jemnou párou, dokud je nebudete moci vyjmout – až 6 hodin po doprání. Vaše prádlo tak bude voňavé a nepomuchlané. Funkci FreshCare+ můžete zvolit stisknutím tlačítka před začátkem praní nebo v jeho průběhu a zároveň ji můžete kdykoliv zrušit. Vyrábí se jak v klasické, tak i slim verzi s různými objemy náplně. Invertorový motor se postará nejen o tichý chod, ale i o mimořádnou úspornost provozu.

Whirlpool FWD91496WS EU, technologie 6. smysl a funkce FreshCare+ pro provzdušňování vypraného prádla až 6 hodin po doprání, 14 programů, A+++, tichý invertorový motor, kapacita 9 kg, LCD displej zobrazující průběh i zbytkový čas praní. Whirlpool, cena 10 990 Kč.
 

Tyto pračky právě se čtenářkami testujeme. Po ukončení testování budeme mít pro vás 30 recenzí od redakce a čtenářek, které pračky osobně vyzkoušely ve své domácnosti. S výsledky vás po ukončení akce seznámíme.