Novinky spojuje převratná technologie EcoBubble a možnost praní ve studené vodě.

Samsung, přední výrobce a oceňovaný inovátor spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, představil nové portfolio praček pro rok 2013. Všechny modely, které se v průběhu roku dostanou na český trh, bude spojovat jedinečná technologie Samsung EcoBubble.

Samsung„Technologii EcoBubble jsme nezvolili náhodou. Výsledky praní, které jsou s ní dosahované a možnost prát ve studené vodě byly pro nás natolik přesvědčivé, že jsme se rozhodli pro její použití ve všech modelech pro rok 2013,“ uvedl Jaroslav Holcman, senior produktový manažer divize domácích spotřebičů, zodpovědný za portfolio praček Samsung. „Zákazníci si na EcoBubble zvykli a oceňují i její vliv na nízkou spotřebu energie,“ dodal.

Novinkou ve vybraných modelech praček je Crystal Gloss Design, což je nový prémiový koncept patrný především na dvířkách bubnu, kulatém ovladači a předním panelu pračky. Vyznačuje se kombinací průhledných a bílých prvků, které vytváří vzhled s vysokým leskem. Novinkou je i větší a průhlednější LED displej s jemně tyrkysovým nádechem ve stylu loga EcoBubble, Už při letmém pohledu na něj budete vědět o všem, co se s pračkou děje. Navíc je doplněný o Touch Control – komfortní dotyková tlačítka, které umožňují jednodušší ovládaní.

Samsung

Poprvé je v pračkách Samsung použitá unikátní funkce Smart Check. Jde
o inteligentní automatický monitorovací systém, který rozpozná a diagnostikuje problém v počáteční fázi
a poskytne rychlé a jednoduché řešení pomocí smartphonu. Stačí jen spustit stáhnutou aplikaci a smartphone přiložit k pračce. Na základě nadefinovaných zvuků, které aplikace dešifruje, se zobrazí na displeji smartphonu informace o poruše a rada, jak dále postupovat.

holcman

Jaroslav Holcman, produktový manažer divize domácích spotřebičů Samsung

„Zákazníkům chceme dát na výběr z rozmanité škály technologií a kapacitních variací. Proto digitální invertorový motor bude k dispozici už u vybraných modelů s kapacitou 7 kilogramů prádla. Funkce a výbavu, kterou zákazníci poznali a oceňovali v předcházejících modelech, jako diamantový prací buben, keramické topné těleso, program pro outdoorové oblečení či funkci úsporného a šetrného praní Super EcoBubble, najdou i v každé z novinek pro rok 2013,“říká Jaroslav Holcman.

Základní produktové portfolio zastupují čtyři pračky slim s kapacitou 6 kilogramů prádla, energetickou třídou A++ a s hloubkou jen 40 centimetrů, což je o 5 centimetrů méně, než nabízí standardní slim pračky. Dále to jsou pračky s kapacitou 7 kilogramů prádla (až 5 modelů) a tři pračky s kapacitou 8 kilogramů prádla. Každou kapacitní kategorii, kromě 6 kg, doplňují i modely s digitálním invertorovým motorem.

Nové modely praček se začnou na českém trhu postupně prodávat od druhé poloviny ledna. Doporučená maloobchodní cena základního modelu bude startovat na 10 490 Kč vč. DPH.

Reklama