Nové předem plněné pračky HOTPOINT FUTURA jsou právem hrdými nositeli svého jména. Nejen, že jsou skvělými pomocníky dnešních domácností, ale zároveň sledují budoucí trendy ve vývoji praní prádla a my tak můžeme být díky nim vždy o krok napřed. Jejich ergonomický tvar, tichý chod a inovativní technologie zajišťují nízkou spotřebu energie a vody v energetické třídě až A+++ s maximálními výsledky praní a péče o tkaniny. Pryč jsou tak časy vysoké spotřeby, nadměrného hluku, špatně přístupného plnícího otvoru, obtížně otevíratelných dveří nebo zapraných skvrn. Zdarma navíc získáte plnou pětiletou záruku.

HOTPOINT FUTURA

Nová generace odstraňování nečistot a obnovy bělosti

Některé skvrny vyžadují pro odstranění vysoké teploty, ale jejich použítím mohou barvy oblečení vyblednout. Vybrané modely praček HOTPOINT FUTURA jsou vybaveny revolučním programem, který dokáže zbavit tkaniny až 20 nejčastějších skvrn, včetně ovoce, krve, čokolády nebo trávy, a to využitím různých teplot vody v kombinaci s přesně cílenými pohyby bubnu, vše bez nutnosti prát při vysoké teplotě. Prací cyklus tvoří speciální bio-počáteční fáze při 40°C, která odstraňuje enzymatické skvrny, a další fáze při 43°C, při které je udržována konstantní teplota. Skvrny jsou tak odstraněny i bez předčistění.
Díky speciálním mechanickým pohybům bubnu a elektronickému řízení teploty vody, které udržují stálou teplotu 60°C po dobu hlavního praní, a díky použití většího množství vody v závěrečné fázi cyklu, obnovuje pračka také přirozenou bělost oblečení.
Navíc pračky Hotpoint získaly ocenění Woolmark Platinum Care, nejvyšší certifikát společnosti Woolmark Company, a můžete v nich bez starosti prát i vlněné oblečení určené pouze pro praní v ruce.

Pošlete alergeny k vodě

HOTPOINT FUTURA V průměru každý čtvrtý člověk v Evropě trpí alergiemi a nyní před létem je toto téma více než aktuální. Vybrané modely praček HOTPOINT FUTURA jsou vybaveny speciálním antialergenním cyklem, který díky možnosti přidat až 3 cykly máchání navíc vyplachuje z prádla zbytky pracích prostředků, nečistot a eliminuje výskyt většiny alergenů.
Antialergenní cyklus je založen na dvou fázích ohřevu vody na začátku a udržování konstantní teploty 60°C po dobu praní. Navíc používá větší množství vody k rozpuštění prášku a poskytuje celkem až pět fází máchání, které zajistí, že jsou na konci cyklu tkaniny zcela bez pracího prostředku a hlavní alergeny, jako roztoči, pyly a prach, jsou z vláken tkanin odstraněny.

Tichý společník

Vybrané modely pračky HOTPOINT FUTURA jsou vybaveny systémem Super Silent, který zajišťuje maximální tichost během celého cyklu. To je umožněno nejpokročilejšími řešeními, jako je speciální bezuhlíkový motor a nový inteligentní systém čerpání.
Speciální bezuhlíkový motor pracuje na principu elektromagnetické indukce, odpadá zde tedy nepříjemný hluk způsobovaný uhlíkovými kartáči, které v běžných motorech přenášejí elektrický proud a pomáhají roztočit motor. Navíc díky inteligentnímu systému čerpání se motor čerpadla aktivuje pouze pokud je zjištěna přítomnost vody a eliminuje „bublavý“ zvuk způsobený čerpáním na konci cyklu.

Design HOTPOINT = ergonomie a funkčnost

HOTPOINT FUTURA Značka HOTPOINT upravila design nových praček tak, aby zlepšila funkčnost a ergonomii. Novinkou je rotační zásuvka na prací prostředky, kdy se zásobník nevytahuje, ale otáčí, čímž usnadňuje vložení pracího prosředku i následné čištění. Šíře dvířek pračky má průměř 46 cm, dvířka jsou doplněna o ergonomickou rukojeť, která usnadňuje manipulaci, na výběr jsou tři barevná provedení - bílá, antracitová a stříbrná.

Variabilita rozměrů a kapacity

Pračky HOTPOINT jsou k dostání v klasickém rozměru od 54 do 60,5 cm nebo ve verzi SLIM s hloubkou 43,5 cm. Kapacitu plnění nabízejí od 6 do 10 kg u standardních modelů a 6 nebo 7 kg ve SLIM provedení. Vybírat je možné také z kombinovaných praček se sušičkou, které nabízejí kapacitu praní až 10 kg a sušení až 7 kg.

5 let prodloužené záruky

Na nové pračky HOTPOINT je poskytována plná 5-ti letá záruka. Pro získání prodloužené záruky na zakoupený produkt zaregistrujte svůj výrobek na webových stránkách www.extrazaruka.cz do 30 dnů od zakoupení výrobku. K registraci je potřeba přiložit scan dokladu o zakoupení výrobku a scan záručního listu.


HOTPOINT FUTURA Představujeme značku Hotpoint - „Naše myšlenky pro váš domov“
Značka Hotpoint patří do portfolia společnosti Indesit Company. Jejím předchůdcem je značka Hotpoint-Ariston, resp. Ariston, která byla historickou značkou společnosti Indesit již od jejího vzniku v 60. letech 20. století. Hotpoint spojuje silný mezinárodní potenciál britské značky Hotpoint a italskou tradici produktů Ariston. Nabízí inteligentní a kvalitní produkty, které zaručují vynikající výsledky pro rodiny a jejich domovy. Design a inovativní zpracování představují nejen jedinečnost osobitého stylu, ale také trvalý výkon, ergonomii a přístup zamezující plýtvání vzácných zdrojů a energie. Pod značkou Hotpoint se skrývá řada zajímavých sestav, včetně úsporných chladniček Hotpoint Evolution nebo extra účinných praček a sušiček Hotpoint Futura. Vestavné spotřebiče Hotpoint Luce jsou nabité technologickými inovacemi, jež zajišťují nejen maximální výkon při minimální spotřebě energie, ale také vysoký uživatelský komfort.

Indesit Company
Indesit Company je druhým největším výrobcem bílé techniky v Evropě a působí ve 24 zemích po celém světě. Každý rok prodá na 15 milionů kusů domácích elektrospotřebičů. Společnost má 16 výrobních závodů v Itálii, , Velké Británii, Polsku, Rusku a Turecku. Zaměstnává více než 16 tisíc zaměstnanců a v roce 2010 dosáhla obratu více než 2,8 miliardy EUR. Od roku 1987 je zapsána na Milánské burze.

V portfoliu společnosti jsou domácí spotřebiče značek Hotpoint, Indesit a Scholtès. Všechny tři nabízí vysoce kvalitní domácí spotřebiče, jež se vyznačují nejen moderním designem, ale také nejnovějšími technologiemi a promyšlenými funkcemi. V nabídce naleznete kompletní sortiment spotřebičů pro domácnost - pračky a pračky se sušičkou, sušičky, chladničky, myčky, varné desky, trouby, sporáky, vinotéky a kávovary.

HOTPOINT FUTURA

Více na www.hotpoint.cz. Sledujte nás také na Facebooku Indesit CZ&SK.

Přijde Vám značka Hotpoint neznámá?

A znáte značku Ariston? Pak je Vám Hotpoint bližší než si myslíte. Právě Ariston je totiž jejím předchůdcem. Původně italská značka Ariston a britská značka Hotpoint se v rámci portfolia společnosti Indesit Company spojila v roce 2007 do Hotpoint-Ariston. Od loňského roku jsou spotřebiče vyráběny již pod značkou Hotpoint, ale spojení britské kvality a italské tradice pokračuje i nadále.

Reklama