obrazek.png

Čistá pračka už před praním. S inovativní funkcí AirDry

Opravdu čisté prádlo budete mít jen z čisté pračky. Jenže ta je v době mezi pracími cykly doslova líhní pro nejrůznější mikroorganismy.

Proto přichází Gorenje s unikátním řešením: stačí přes aplikaci ConnectLife aktivovat novou speciální funkci AirDry, a ta doslova odfoukne z vnitřního prostoru pračky, z gumového těsnění i ze zásobníků na prací prostředky 99,9 % bakterií a virů (podle nezávislého testu Lublaňské univerzity). Ty jsou nejen škodlivé, ale jsou navíc i příčinou nepříjemných pachů.

Pračka tak bude ještě před praním hygienicky čistá. A oblečení bude díky této vymoženosti vždycky svěže vonět. Vy sami nemusíte dělat nic, protože „se to“ udělá samo.

Prádlo bez bakterií a virů

Další kouzlo v podobě programu ExtraHygiene zničí v prádle během pracího cyklu 99,9 % bakterií. Tento program je určený pro zajištění hygienické čistoty a hodí se v rodinách s malými dětmi a všude tam, kde záleží na tom, aby v oblečení a dalších textiliích nezůstaly žádné bakterie, plísně nebo kvasinky.

„Textilní vlákna prostoupí vytvořená pára, která stačí na účinné odstranění až 99,9 % bakterií. Prádlo se však nenamočí do horké vody jako při vysokoteplotním programu. Výsledkem je tedy čistota bez vedlejších nežádoucích účinků jako je například sražené oblečení. Prádlo bude navíc příjemně hebké a s minimem záhybů,“ říká Jana Neuszerová, odbornice Gorenje.

Správné dávkování – i to se udělá samo

Péče o prádlo bude o hodně snazší i díky nové funkci AutoDose s precizním automatickým dávkováním pracího prostředku podle skutečné potřeby. Množství v zásobníku přitom vydrží až na jeden měsíc. Gelu nebo prášku nebudete dávat zbytečně moc a kolem pračky bude uklizeno. A to nejlepší je, že „se to“ zase udělá samo.

Nové pračky jsou tiché a spolehlivé díky invertorovému motoru s nadstandardní zárukou 15 let a speciálním bočním panelům, které jsou navržené tak, že snižují vibrace a související hluk při rotaci bubnu a odstřeďování.

Nechybí ani oblíbené parní programy, extra krátké a speciální programy nebo automatické funkce pro čištění pračky včetně sterilizace bubnu. A díky integrované wifi jde ty nejvybavenější modely ovládat prostřednictvím aplikace ConnectLife a mobilu i na dálku, třeba i cestou z posilovny nebo z práce. Aplikace navíc nabídne oproti ovládacímu panelu o 10 programů víc. Ještě než se vrátíte domů na vás bude čekat dokonale vyprané prádlo.
 
V sušičkách s funkcí NatureDry se prádlo usuší jako venku

Nové sušičky WaveActive mají patentovanou technologii NatureDry, která je inspirovaná sušením ve volné přírodě na čerstvém proudícím vzduchu.
Přídatný senzor pak hlídá, aby sušení probíhalo ideálně i tehdy, když sušičce svěříte jemné prádlo nebo sportovní oděvy z high-tech tkanin. Nejrychlejší program vše zvládne už za rekordních 89 minut.

blobid0.png

Sušičky využívají patentovaný systém TwinAir s obousměrným foukáním vzduchu. Dokonce i velké kusy prádla budou hned po vyjmutí ze sušičky měkké, rovnoměrně vysušené a méně zmačkané. Zmačkání prádla předchází i buben WaveActive s unikátní vlnovitou strukturou a speciální funkce AntiCrease. Zajímavý je i program pro ložní prádlo, který využívá speciální algoritmus a je navržen tak, aby bránil zamotání kusů prádla do sebe.

Také sušičky pohání tichý, úsporný a spolehlivý invertorový motor PowerDrive, hluk opět pohlcují i speciálně upravené boční stěny.

Design i ohleduplnost k přírodě

Pračky i sušičky WaveActive jsou velmi vydařené i esteticky. A také jsou energeticky úsporné a šetrné k přírodě, což stvrzuje i zařazení praček do nejvyšší energetické třídy A s úsporou energie až 50 %. Mimořádně úsporné jsou i sušičky s tepelným čerpadlem, které proti kondenzačním ušetří až 70 % energie.
Ekologičnost potvrzuje i aktuálně získaná stříbrná medaile EcoVadis za trvale udržitelné podnikání při výrobě velkých domácích spotřebičů Gorenje, které je ohleduplné k přírodě i k lidem. Po skončení životnosti je navíc celých 95 % dílů praček recyklovatelných, takže zázraky mohou pokračovat jinde, aniž by poškodily životní prostředí.

Jedna novinka za všechny:

Pračka Gorenje W2NS94ARCZ s funkcí AirDry a wifi

64db3c7daeb74obrazek.png

Chytrá pračka Gorenje W2NS94ARCZ s kapacitou 9 kg prádla má inovativní funkci AirDry, která se aktivuje přes aplikaci ConnectLife a ještě před praním zcela vysuší dávkovač pracího prostředku, buben i těsnění dvířek, aby byla pračka bez jakékoliv námahy z vaší strany hygienicky čistá a bez pachů. Je vybavená senzory i adaptivní technologií, která si zapamatuje vaše oblíbené nastavení. Umožňuje účinné odstranění 36 nejběžnějších skvrn i při nízké teplotě, ale stejně tak se postará o sterilní čistotu pomocí parního programu, nebo osvěžení suchého prádla párou. Nechybí celá řada speciálních programů včetně programu pro praní košil s párou nebo stále oblíbenějších velmi krátkých programů s rekordním 20minutovým programem. Skvěle vybavená tichá pračka v nejúspornější energetické třídě A má invertorový motor, speciální izolované bočnice pro ještě tišší provoz, osvětlení bubnu, automatické dávkování detergentu i automatické čištění vnitřního prostoru. Je vybavená i wifi a jde přes aplikaci ConnectLife ovládat i na dálku. Stojí 17 990 Kč.
64db3c8cdbb49obrazek.png

 

Reklama