Překvapivé zprávy ze světa celebrit, glamour a styl hvězd, pravdivé příběhy z Hollywoodu a luxusní seriály, to vše nabízí nová zábavná televize E!, která je od letošního jara dostupná i v České republice. Originální vizuální styl a vždy čerstvé informace ze zákulisí dělají z této stanice jasného favorita mezi zábavními kanály na našem televizním trhu.  

e

Televize E! nabízí příjemné, přitažlivé a zároveň naprosto zasvěcené zprávy a pořady ze světa největších světových celebrit. K těm mají její reportéři exkluzivní přístup, takže o nich nové zprávy přinášejí jako první.

K nejžhavějším novinkám televize E! patří seriál Kourtney a Kim dobývají Miami sester Kardashianových, nejsledovanějších módních ikon Hollywoodu. Seriál sleduje rozjezd jejich nového módního obchodu a zároveň ukazuje jejich cestu k úspěchu. Kim a Kourtney ho v módní branži dosáhly i díky své energii a přirozenosti. Seriál se dvěma jasně zářícími hvězdami amerického showbyznysu vysílá televize E! každou neděli od 21 hodin.

e

Kromě pořadů o slavných osobnostech se diváci mohou těšit i na seriály, glamour a reality show z červeného koberce, umění, trendy, hudbu, odvážné scény a sexy informace z nočního života, módy i sportu. Pohled na zábavní průmysl a pop kulturu přinášejí také pravidelné zprávy E! News, které se vysílají každý všední den od 18.20 a 21.00 hodin.

Televize E! patří do skupiny Universal Networks International. Vysílání je v angličtině, běží po celých 24 hodin a je v nabídce 02TV.

e

Zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama