Společnost CENEGA CZECH, přední distributor počítačových her v České republice, oznamuje, že se stala výhradním vydavatelem a distributorem krásných PC her společnosti Sunmedia, určených pro ty nejmenší uživatele počítačů. Navazuje tak na úspěšnou edici DĚTSKÝ SVĚT s Ferdou Mravencem a hrdiny z Čtyřlístku, kterou uvedla v loňském roce.

 

Kompletní nabídku titulů společně s popisky jednotlivých příběhů najdete na stránce www.cenega.cz/pronejmensi

 

Z nabídky novinek vám chceme představit několik tipů:

„Velká cesta po světadílech humor, legrace a zábava"

Popis hry:
Tak velkou dávku zábavy spojenou s poznáváním nenajdete na žádném jiném CD! Projdete všemi kontinenty naší zeměkoule, uvidíte nejzajímavější a nejcharakterističtější prvky každé země.
A nejenže poznáte každou pevninu, ale můžete si při tom hrát hry. Podvodní dobrodružství, kde je úkolem sbírat perly mezi nebezpečnými žraloky, basketbal, lety balonem, šplhání na nejvyšší horu světa. K tomu ještě labyrinty, skládačky a mnohé jiné atrakce.

Dinosauři"

Popis hry:
Vítejte ve ztraceném světě dinosaurů! Cesta do minulosti, do dob pradávných ještěrů, kde prožijete nevídané dobrodružství.
Najdete zde hry, v nichž budete moci předvést svoji šikovnost. Probudíte v sobě instinkt lovce a vydáte se na velký lov. Vyprávění vám přiblíží historii života a vyhynutí dinosaurů.
 

Aztékové"

Popis hry:
Impérium. Zdánlivě nepřekonatelná moc. Tradice, která měla existovat na věčné časy.
A přece všechno má svůj začátek a konec. I když od pádu aztécké říše už uplynula století, pořád vzbuzuje zvědavost a nutí k přemýšlení. Toto CD vám přiblíží život a zvyky Aztéků, ve hře „Zlato Aztéků" vám umožní stvořit zlatonosnou cestu. V další hře, jejímž cílem je udržet královskou zahradu zelenou, vám napomohou šikovnost a rychlost.

Cirkus"

Popis hry:
Navštívit cirkus je bezva, že? Krotitelé, zvířata, zdánlivě nevykonatelná akrobacie, vtipní klauni, světla a barvy. Vyměnili byste si s účinkujícími aspoň na chvíli úlohu? Rozhodně ano. V této hře si to budete moci dopřát. Uvidíte, že být účinkujícím v takovém představení není vůbec jednoduché. Na vybranou jsou čtyři superhry, v nichž vás budou doprovázet papoušek, klauni a krotitelé.

Mayové"

Popis hry:
Mayové vytvořili skvělou kulturu. Měli obrovské úspěchy v astronomii, matematice, botanice a umění. Podle archeologů byli jedněmi z nejschopnějších a nejinteligentnějších zástupců lidské rasy na zemi.
Zkuste se ponořit do tajemství jejich úspěchu. Vzdělání - zde poznáte podrobnosti o životě a zvycích Mayů. Kamenné tabule - hra vyžaduje sílu svalů a práci mozku.
Velký diamant - získejte poklad, který vám umožní vládu nad silami přírody.

Chcete vyhrát hry pro děti? Některou z těchto novinek? Pak se zapojte do naší soutěže!

Reklama