Jako maminka 15měsíčního syna, která musí mít doma vždy zásobu papírových plenek, jsem se těšila na testování nového typu Pampers Active Baby-Dry, tedy „zelených pemprsek“, jak se jim mezi matkami kojenců i batolat důvěrně přezdívá.

 plenky Pampers Active Baby-Dry

Spokojená jsem s nimi byla vždy, jak už jsem ostatně psala zde, proto jsem byla navíc i zvědavá, jestli poznáme zlepšení ve formě 3 absorbčních kanálků, díky kterým se má miminko ráno probudit stejně suché jako večer.

Ráda používám osvědčené produkty a kvalitním značkám jsem víceméně věrná, stejně tak je tomu i u papírových plen, které kupuji svému synovi. K plenkám Pampers se vracím stále, na noc ani jiné nepoužívám.
 plenky Pampers Active Baby-Dry

Syn spí v noci celkem 11 hodin, ale opakovaně se budí s žízní. Říkávám s nadsázkou, že to má asi po mně, protože i já sama jsem zvyklá se v noci minimálně jednou napít a na nočním stolku mám vždy sklenici s vodou. Synovi dávám prozatím bylinkový čaj, který ho i uklidní. Za noc vypije cca 200 ml, takže je jasné, že se suchou plenkou se ráno neprobudí, to prostě není reálné. Proto jsem se, přiznávám, spíše pousmála reklamě na nové plenky, které slibují ráno plenku stejně suchou jako večer, ale beru to s humorem a sama kladu na plenku na noc jiná kritéria.

pampers

Chci, aby byla příjemná na dotek, aby nikde neškrtila, aby měla co nejširší manžetky kolem nohou a hlavně, aby neprotekla. Všechna tato kritéria nové Pampers s přehledem splňují, nestalo se ani jednou, že by měl syn mokré pyžámko, přestože plenka je ráno plná. A pro jeho větší komfort a pro svůj lepší pocit mu plínku vždy nad ránem vyměním, aby se nakonec opravdu do toho sucha probudil. :)
Vylepšení ve formě 3 absorbčních kanálků vnímám především tak, že použitá plínka viditelně není tak nepříjemně nafouklá, jak se s tím občas setkám u jiných značek, a vnitřek plíny není promočený, takže doufám, že syn je spokojený stejně jako já.

Nové plenky Pampers Active Baby-Dry tedy mohu doporučit všem maminkám jako skvělou pomůcku pro klidné noci a spokojená rána jejich ratolestí.

Reklama