Teplé sluníčko v nás navozuje atmosféru blížících se letních dní. Povalování se na pláži u moře se sklenkou ledového Mojita je pro většinu z nás skutečně lákavá představa. Každá žena se však musí na léto dokonale připravit. Především obnovit svůj šatník, aby odpovídal aktuální módě a třeba i změnám, které během zimy prodělala naše postava – ať už se jazýček na vahách pohnul směrem nahoru nebo dolů. Podívejte se na skvělou aktuální kolekci plavek od OTTO .

 

O tom, že sluníčko není zas až tak zdravé, jak se dříve tradovalo, dnes polemizují už jenom ti nejzarputilejší milovníci slunce. Ale i když si bez pláže a sluníčka nedokážete svůj život představit, můžete se odhalit mírněji, a více se tak chránit před sluníčkem. Více látky na plavkách přináší i další výhody. Pořiďte si proto tankiny – plavky s prodlouženým vrchním dílem připomínajícím top. Delší vrchní díl plavek ukryje faldíky v oblasti bříška. Navíc v tankinách vás bude voda v moři či na přehradě mnohem méně studit, když si půjdete zaplavat, než když půjdete plavat v bikinách. Lépe se v nich také plave – vrchní díl tankin vám určitě voda neodnese.

 

Pokud se zaměříte na model s výraznějším vrchním dílem, který navíc zdobí výrazné větší vzory, odpoutáte pozornost od většího zadečku či objemnějších stehen. Vždyť až 95 % žen není spokojeno se svojí postavou! Letošnímu jaru a létu budou vládnout především květinové motivy. Nebojte se tedy výrazných teplých barev květin. Tento model tankin šikovně ukryje bříško a horní díl má praktické provedení s odnímatelnými vycpávkami a šňůrkou pod prsa. Vrchní díl se zavazuje za krkem a kalhotky mají na předním dílu podšívku proti nežádoucímu prosvítání. (Obr. 1)

 

 

Módním květinovým vzorem je zdoben také další model – tankiny Venice Bech. Celkový outfit působí mladistvě až sportovně a přitom v něm nepřestanete působit romanticky. Květinový vrchní díl je doplněn jednobarevnými kalhotkami s ozdobnými pásky po stranách. (Obr. 2)

 

 

Dvojdílné plavky jsou klasika. Letošní trend minimalistickým modelům nefandí. Zvolte si proto plavky s větším množstvím látky. Podprsenky jsou módní plnější, spíše zakrývající než odhalující. Ale nebojte se, dobrý střih vám na sexy vzhledu neubere. U modelu těchto květinových plavek oceníte pohodlné širší ramínka i méně vykrojené kalhotky s vyšším pasem, které vám budou pevně sedět na těle a ukryjí i pár nedokonalostí postavy. (Obr. 3)

 

 

Pokud se neumíte rozhodnout, jestli byste si raději pořídila klasické dvoudílné plavky nebo bikiny, má OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) pro vás tento perfektní model, u kterého si můžete koupit obě varianty, a pak vzájemně kombinovat. Dokonalou součástí je také pareo – velký šátek, ze kterého si na pláži snadno uvážete sukni nebo šaty. Budete nádherně sladěná! (Obr. 4)

 

Neuvěřitelnou variabilitu nabízí tento model plavek. Můžete si vybrat z pěti druhů horního a pěti druhů spodního dílu ve dvou barvách, a ty pak libovolně kombinovat podle nálady a chutě. Vzhled podprsenky můžete měnit odepnutím ramínek. Pokud nosíte odhalená ramena, nezůstanou vám neopálené světlé proužky. Vpředu si můžete velikost podprsenky nastavit vázačkami s dekorativními perličkami. Model drží perfektně tvar díky speciálním bočním výztužím. (Obr. 5)

 

 

Plavkovým evergreenem jsou bezpochyby klasické bikiny s trojúhelníkovým tvarem košíčků podprsenky a nižšími kalhotkami. A jelikož jsou letos trendy pásky a nosí se téměř ke všemu, zdobí tento model také kontrastní ozdobný pásek. (Obr. 6)

 

 

Jestliže si chcete především dobře zaplavat nebo hledáte vhodné plavky pro kondiční plavání na krytém koupališti, zapomeňte na dvoudílné modely. Jednoznačně si zvolte celé plavky. Plave se v nich pohodlně a nebudete si muset po každém tempu kontrolovat, jestli vám nesklouzla podprsenka nebo minimalistické kalhotky. Sportovní model vám dodá styl a pěkně vyformuje vaši postavu. Adidas plavky, které vám nabízíme, jsou v atraktivním sportovním retro střihu a zdobí je kontrastní bílý lem a tři široké proužky na jedné straně. (Obr. 7)

 

 

Jestli jste si sportovní styl Adidas oblíbila, můžete si pořídit atraktivní plavky se sladěnými kraťasy. Pokud zrovna neplavete, navléknete si kraťasy a můžete si zahrát třeba plážový volejbal, zajezdit si na kole nebo si zajít do bufetu pro něco dobrého k snědku. (Obr. 8)

 

 

Léto je časem odpočinku. Nenechte si proto nákupy plavek a letního oblečení na poslední chvíli. Když si na dovolenou zabalíte včas, ještě více si odpočinete. A pokud si pořídíte skutečně pěkné kousky plavek nebo letního oblečení, budete se na ni neskutečně těšit. (Obr. 9)

 

Užijte si krásné letní dny s plavkami od OTTO!

Reklama