Nové produkty pro péči o prádlo nabízí programy speciálně určené i pro velmi jemné tkaniny. Při žehlení je možno zvolit si jeden ze čtyř programů: len, bavlna, vlna, outdoor. Když parní stanice dosáhne správné teploty pro daný typ látky, rozsvítí se zabudované přední osvětlení. Žádný záhyb tak nikdy nepřehlédnete. Technologie PrecisionCare™ pak využívá páru rovnoměrně, čímž dokonale narovná i ta nejjemnější vlákna. Žehlicí plocha ResiliumTM je vysoce odolná vůči poškrábání a zaručuje hladké žehlení všemi směry.


S péčí Outdoor Care budete vždy chráněni před nepřízní počasí. Díky speciálnímu programu vdechnete vašemu outdoorovému oblečení nový život. Program obnovuje voděodolnost funkčních tkanin, abyste zůstali déle „v suchu“.

Zásobník parních stanic pojme až 1,2 l vody, čímž se významně snižuje nutnost jeho častého doplňování. Trojúhelníkový uzávěr je navržen tak, aby působil jako zábrana proti přetečení vody do oblasti kabelu tak, jak to vyžadují bezpečnostní předpisy. Díky širokému úhlu otvoru až 110° máte během doplňování vody dobrý výhled a přístup.

Více na ELECTROLUX.CZ

Reklama