Ořechové tyčinky YES! jsou vhodné pro vegetariány, protože neobsahují lepek a je v nich obsaženo pouze 5 g cukru. Unikátní kombinace ovoce, zeleniny a mandlí se snoubí v ovocné tyčince YES!, která neobsahuje žádný přidaný cukr. Vzhledem k tomu, že je lepku a laktózy je ideální volbou především pro vegany.
5c90d4eed3b86obrazek.pngZnačka YES! představuje nové ořechové a ovocné tyčinky, které se mohou pyšnit vhodným nutričním profilem. Mají netradiční a svěží příchutě inspirované ingrediencemi, které znáte z přírody. Značka YES! uvedla v současné době na trh hned tři nové varianty a další mohou v budoucnosti přibývat. „Vstupem značky YES! na náš trh chceme dokázat, že výborné nutriční hodnoty a skvělá chuť se nevylučují. Naopak. Naše tyčinky jsou nutričně příznivé, jsou vhodné pro vegetariány (u ovocné varianty i pro vegany) a ve slepých testech prokázaly, že chutnají skvěle,“ říká Martin Jiruška, Brand Manažer značky YES!.

Značka YES! vstupuje se svými tyčinkami i na zahraniční trhy. Konkrétně je k dostání Velké Británii, kde se i vyrábí, v Holandsku a na Slovensku. V dalších zemích bude značka uvedena v průběhu letošního roku. Tyčinky jsou složeny z přírodních ingrediencí, kombinují v sobě ovoce, zeleninu, ořechy ale i třeba vysokoprocentní čokoládu. „Inspirovali jsme se přírodou, a to nejen složením, ale také přístupem k výrobě. Přírodní ingredience doplňuje i starost o životní prostředí.  Aktuálně například vyvíjíme nový obal, který by byl lehce recyklovatelný, boby pro výrobu čokolády jsou z certifikovaných zdrojů a neustáváme ve snaze redukovat odpad vznikající při výrobě,“ dodal Martin Jiruška.
5c90d4fdef376obrazek.png

V obchodech jsou k dostání dvě varianty ořechových tyčinek – Mandle, hořká čokoláda a mořská sůl a Směs ořechů, hořká čokoláda a brusinky. Díky svému složení jsou vhodným zdrojem bílkovin, které tyčinky čerpají pouze z ořechů, jenž napomáhají regenerovat tělo a regulovat cholesterol v krvi.

„Naše ořechové tyčinky obsahují výrazně méně cukru oproti nejprodávanějším ořechovým tyčinkám na našem trhu. Navíc jsou doplněny o 82% hořkou čokoládu, mořskou sůl či šťavnaté brusinky,“ doplňuje Martin Jiruška.

Další novinkou je ovocná tyčinka kombinující zelené jablko, červenou řepu a mandle. Ta má vysoký obsah vlákniny a je vyráběna bez přidaného cukru. Navíc jsou do ní přidány mandle, díky kterým tyčinka nabízí výrazně více bílkovin.

Ořechové i ovocné tyčinky YES! jsou ideální svačinkou pro všechny, kteří si rádi dopřejí kvalitní suroviny a skvělé chutě. Dají se vzít do práce, na hodinu jógy, do školy či na dovolenou.
5c90d42d104a8obrazek.png

Reklama