Všimli jste si, že v dnešní době může být žena krásná v každém věku? To proto, že současná generace žen dotáhla svůj vzhled k dokonalosti a odmítá se vzdát své krásy jen proto, že překročí čtyřicítku!  Ve skutečnosti většina klientek kadeřnického salonu touží po kadeřníkovi, který jim dokáže nabídnout kreativní módní trendové řešení speciálně vytvořené pro zralé vlasy.

 

IGORA Royal Absolutes garantuje 100% krytí bílých vlasů s 20 vysoce módními odstíny.  Proto je tou pravou řadou barev pro každý salon. Tato barevná řada byla vytvořena, aby vrátila unaveným zralým vlasům jejich původní vitalitu a zářivou intenzivní barvu. Mikro jemné koncentrované barevné pigmenty zaručují skvěle předvídatelné barevné výsledky na jakékoliv úrovni bílých vlasů, ať jsou vlasy bílé zcela nebo jste teprve objevili několik prvních šedin.

 

Nové odstíny IGORA Royal Absolutes se odlišují novou anti age technologií Biotin-S. Tento jedinečný komplex zdravého vitaminu B7 (Biotin) a křemíku posiluje a vyplňuje prázdná místa ve vlasové struktuře, aby byl výsledný barevný efekt dokonalý.

 

 

Klienti salonu si mohou nyní vybrat to pravé z nabídky 20 zářivých módních odstínů včetně naprosto nových 6 plavých odstínů, nebo raději vyzkouší bronzové a oříškové tóny z nabídky hnědých odstínů či raději něco z trendových červených.

 

Schwarzkopf Professional rozumí potřebám koloristů a proto jim nabízí nejlepší provedení a nejnovější inspiraci. IGORA Royal nabízí ucelený sortiment a služby koloristům, aby vyjádřili Barvu svých představ!

 

IGORA Royal Absolutes

ABSOLUTně módní

ABSOLUTní krytí

ABSOUTně Já

 

Pozor, můžete získat krásný dárek!

 

V rámci zaváděcí akce bude od 15. září do 15. října probíhat akce pro konečné zákaznice, které přijdou do salonu pracujícího se značkou Schwarzkopf Professional a budou ošetřeny barvou IGORA Royal Absolutes: zákaznice dostane zdarma ošetření v saloně Obnovující kúrou s koenzymem Q10 BC bonacure Time restore a pro domácí péči si odnese Balzám s koenzymem Q10 pro jednorázové ošetření pokožky. Řada BC bonacure Time restore i nové barvy Absolutes jsou určeny pro ošetření zralých vlasů.

Reklama