Melaminové nádobí Lässig se dá jen těžko rozbít

Nové melaminové nádobí Lässig vypadá na první pohled jako z porcelánu. Výhodou tohoto zdravotně nezávadného materiálu organického původu je vysoká odolnost proti „hrubému zacházení“. Melaminové nádobí se dá jen těžko rozbít, je lehčí a vhodné do myčky (odolává teplotám od -50 °C do + 70 °C). Doporučuje se pro mateřské i základní školy. Produkty německé značky Lässig k nám dováží společnost Babypoint.

Talířek Lässig Plate Melamine/Silicone About Friends
5f62003021026obrazek.png
Činčila a mýval se usadily na dně melaminového talířku Lässig Plate Melamine/Silicone About Friends. Talířek je na spodní straně opatřen silikonem, aby dětem při jídle necestoval po stole.
Orientační cena talířku Lässig Plate Melamine/Silicone About Friends 260 Kč.

Talířek Lässig Plate Section Melamine/Silicone About Friends
5f61ffe93580cobrazek.png

Dětský melaminový talířek vyrábí Lässig i ve variantě talíře rozděleného do 3 dílů, aby se různé části oběda nemíchaly. I tento talířek je na spodní straně opatřen silikonem zabraňujícím klouzání po stole.
Orientační cena talířku Lässig Plate Section Melamine/Silicone About Friends 340 Kč.

Miska Lässig Bowl Melamine/Silicone About Friends
5f61ffacbc223obrazek.png
Na tekutější formu stravy, třeba polévku či kaši, je jak dělaná melaminová mistička Lässig. I v jejím případě platí, že dítě zvířátko uvidí až na dně nádobí, tedy pokud vše sní. Samozřejmostí je protiskluzový silikon na spodní straně misky.
Orientační cena misky Lässig Bowl Melamine/Silicone About Friends 200 Kč.

Hrneček Lässig Sippy Cup Melamine/Silicone About Friends
5f620053c5f10obrazek.png
Tréninkový hrneček Lässig pro začátečníky je opatřen víčkem s pítkem, aby nehrozilo polití. Hrneček se malým, ještě ne tolik motoricky zdatným ručkám, lépe drží i díky dvěma úchytům. Nehodám pomáhá zabránit i silikonový protiskluzový proužek na vnější straně dna.
Orientační cena hrnečku Lässig Sippy Cup Melamine/Silicone About Friends 180 Kč.

Příbor Lässig Cutlery Stainless Steel Garden Explorer
5f620083bd5e1obrazek.png
Příjemná gumová rukojeť a nerezová ocel odolná proti ohnutí, takový může být první příbor Lässig, který vezme vaše dítě do ruky. Dětská vidlička a lžíce se příjemně drží a jsou opatřeny roztomilými motivy, tentokrát šneka a traktůrku.
Orientační cena příboru Lässig Cutlery Stainless Steel Garden Explorer 200 Kč.

Netradiční zvířátka hlídají jídlo a pití i na svačinovém boxu a láhvi

Lässig Lunch Set About Friends s boxem a lahví
5f6200b5b8194obrazek.png
Netradiční zvířátka, jedno z rodu hlodavců, druhé šelma z čeledi psovitých, hlídají jídlo a pití na svačinovém, či spíše obědovém setu Lässig Lunch Set About Friends. Pevně uzavíratelná krabička s vyobrazenou činčilou nebo mývalem na odklopném víčku má dvě patra - horní vyjímatelná přihrádka je dělená pro umístění dvou druhů potravin, třeba ovoce a piškotů, do spodní prostorné části se vejde např. sendvič. Součástí setu je průhledná plastová lahev s integrovaným nepropustným víčkem se snadným zavíráním, samozřejmě z materiálu bez obsahu BPA.
Orientační cena setu Lässig Lunch Set About Friends 500 Kč.

Termoska Lässig Food Jar Big Adventure
5f6200fb5c2dfobrazek.png

Praktická termoska Lässig o objemu 480ml je neocenitelným pomocníkem všech maminek v každém ročním období  - udrží správnou teplotu vložené svačiny, ať už teplou, nebo naopak studenou. Efekt se zvýší, pokud před použitím do termosky nalejeme na cca 4 minuty horkou, anebo studenou vodu, v závislosti na tom, čeho chceme dosáhnout. Termoska je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, je nepropustná a hodí se jak na piknik do přírody, tak na cestu po městě.
Orientační cena termosky Lässig Adventure 710 Kč.

Více na BABYPOINT.CZ, Facebooku a Instagramu
5f62013895cbaobrazek.png

Reklama