V dnešním světě přehlceném dováženým zbožím často zapomínáme, jaké dary a kvalitní produkty nabízí náš zlatý český venkov. Právě tato skutečnost byla jedním z podnětů ke vzniku apartmánů MOOo v centru Prahy, které chytře propojují příjemný urbanistický styl pokojů s možností objednat si farmářské produkty přímo přede dveře. Toto netradiční ubytování si zamilují nejen nadšenci do designu, ale i zastánci zdravého životního stylu.

\sdyf

O vzniku apartmánů MOOo začal uvažovat  Nah-Dja Tien se svými dvěma přáteli, současnými manažery MOOo, v dubnu 2014. „I když pocházíme každý z jiné země, já z Holandska, Martina Sedláčková z Moravy a Gilles Oulevey ze Švýcarska, všem nám chyběly tiché krajiny našich původních domovů. Proto jsme se rozhodli přenést kus venkovského ráje do prostředí Prahy. Chtěli jsme dát všem lidem možnost užít si trochu harmonie, která se skrývá za hranicemi velkoměst a také jim nabídnout možnost vychutnat si poctivé české výrobky,“ říká hlavní realizátor projektu pan Nah-Dja Tien, který ztvárněním apartmánů MOOo otevřel už 11. hotel ve své kariéře, a jak tvrdí: „MOOo je třešničkou na dortu a ta nejlepší realizace, jakou jsem kdy udělal!“

\ysdcsy

 Pro znak a název apartmánů zvolili zakladatelé bučící krávu, protože ta, lépe než jakékoliv jiné zvíře, reprezentuje český venkov. Vždyť právě mléko je nejčastější složkou kvalitních farmářských produktů. Přímo před dveře si můžete objednat produkty z více než 20 českých farem, od mléka, přes ovoce až po víno od moravských vinařů, a samozřejmě další produkty.  

Pokoje jsou zařízeny v příjemném městském stylu, takže se v nich budete cítit jako doma. K dispozici je 23 unikátních apartmánů, které se nachází v nově zrekonstruované secesní budově v krásné čtvrti Prahy 2, v ulici Myslíkova 22. Koupelny, kuchyně i ložnice jsou vybaveny jen těmi nejlepšími materiály, pohovky jsou z Itálie a nábytek je na míru navržený předními českými designéry. Snoubí se zde design, pohodlí a přátelská atmosféra.

\scdys

Aby tvůrci vytvořili skutečně pohodlné apartmány, investovali do nákupu prostor a jejich rekonstrukce celkem 150 000 000 Kč. „Přáli bychom si skoncovat s již zažitým a špatným způsobem poskytování služeb v oblasti ubytování, který lze vidět na každém kroku. Rádi bychom lidem ukázali zcela nový rozměr pohostinnosti. Chceme si být jistit, že apartmány na naše budoucí hosty zapůsobí jedinečným dojmem. V současnosti jsme také dokončili poslední největší a nejluxusnější apartmán, který doufáme, že vyrazí dech nejednomu návštěvníkovi,“ vysvětluje Nah-Dja Tien.

Samozřejmostí každého apartmánu je privátní koupelna se sprchou či vanou, WC, vybavená kuchyně, jídelní stůl, obývák s TV, soundbar, ložnice a klimatizace. Jestli-že nedáte bez svého počítače a mobilu ani ránu, potěší Vás Wi-Fi zdarma. Ke snídani si můžete objednat balíček bio produktů od místních farmářů až ke dveřím nebo se zajít nasnídat do přilehlé restaurace La Loca, kde jsou připraveny bufetové stoly.

 ysdfyx

Reklama