gorenje

Život bez myčky nádobí už si zpravidla ani neumíme představit. Málokomu se stýská po nekonečných hodinách strávených s ohnutými zády u dřezu s hromadou špinavého nádobí. Od moderních myček už navíc můžete čekat mnohem víc, než jen dokonale umyté a usušené nádobí.  Příkladem je nová řada myček gorenje SmartFlex, které rodinný rozpočet potěší velmi nízkou spotřebou vody, elektřiny a řadou dalších vítaných benefitů.

gorenjeAsi taky znáte ten nepříjemný zápach, který vychází z myčky nádobí, kterou plníme několik dnů. Vyspělá technologie IonTech, zabudovaná například v  plně integrované myčce GV68260, přirozeně odstraňuje pachy a udržuje v myčce svěží vzduch, i když je plná špinavého nádobí. Tahle novinka na českém trhu je zařazena do energetické třídy A+++(-10 %), což znamená o 40 % nižší spotřebu než u třídy A. Stejně úsporně hospodaří i s vodou – na jeden mycí cyklus jí stačí pouhých 6,9 litrů! Svou práci dělá nejen perfektně, ale také supertiše, asi jako když si dva lidé šeptem povídají (úroveň hluku za provozu 41 dB). A je úplně jedno, jestli se u vás doma konal večírek pro dva či tucet lidí – nádobí bude vždy krásně čisté. Moderní senzorová technologie upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní čištění, protože Auto program se přizpůsobí všem vašim potřebám.  

gorenjeElegantní, volně stojící myčka GS66260X je další novinkou v sortimentu značky gorenje, nabitou užitečnými funkcemi. Je-li vaše domácnost častým dějištěm velkých párty či rodinných oslav, oceníte XXL prostor se třemi nastavitelnými koši, který pojme najednou až 16 jídelních souprav! Představte si, že pozvete přátele na večeři a nádobí z hlavního chodu je umyté, zatímco vy podáváte dezert. Rychlý program s funkcí SpeedWash to zvládne za 15 minut. K dispozici jsou také další čtyři přednastavené programy mytí: Auto program; Intenzivní mytí; ECO program; Oplachování. Funkce TotalDry po dokončení mycího cyklu automaticky pootevře dvířka myčky, aby mohla odejít zbytková pára a čerstvý vzduch dosušil umyté předměty, především plastové nádobí.  

Nová řada myček nádobí gorenje SmartFlex je inspirovaná moderním životním stylem, s celou řadou vylepšených funkcí přizpůsobená vašim potřebám. Flexibilní interiér je navržen tak, že každý hrnec, talíř i příbor má své místo, bez ohledu na tvar nebo velikost. Více na http://www.gorenje.cz/spotrebice

 

 

Reklama