Nekonečné debaty o tom, kdo to umyje, jsou u konce. V nových myčkách Gorenje UltraClean s řadou inovativních funkcí se nádobí skutečně perfektně umyje a usuší samo. A vy si můžete jít klidně zaběhat nebo konečně dočíst oblíbenou knihu.

6447947814947blobid0.jpg

Jde to i bez předmývání
Někdy jsou na nádobí zaschlé nebo připečené zbytky pokrmů. Už si nemusíte vyhrnovat rukávy a plýtvat tekoucí vodou – nové myčky mají totiž ve spodní části mycí vany dvě speciální trysky CleanZone, které dovedou odstranit i odolné nečistoty proudem vody pod vysokým tlakem.

Nádobí bude bezpečně čisté.  Nové myčky Gorenje UltraClean mají jako jediné patentovanou UV technologii, která bezpečně odstraní z poslední oplachové vody pomocí ultrafialových paprsků až 99,9 % škodlivých mikroorganismů. Dokáže zahubit DNA a RNA bakterií a virů, a to i při použití úsporného a ekologického programu Eco při 55 °C. UV technologie je bezpečně umístěná v hydraulickém systému myčky a jde aktivovat v kombinaci se všemi programy. Program Hygiene pak funguje jako sterilizace – kojenecké lahvičky a nádobí pro miminka už není potřeba vyvařovat.

Myčka nebude nepříjemně cítit ani mezi mycími cykly
Nové myčky Gorenje využívají přirozený proces ionizace – záporně nabité ionty eliminují pachy a udrží myčku svěží, i když je poloplná špinavého nádobí a teprve čeká na okamžik, kdy se vám bude hodit ji spustit.

Dokonale suché
Ruční utírání nádobí, na kterém zbyly kapky? Zapomeňte! Nové myčky dokážou díky funkci TotalDry nádobí bezvadně usušit, a navíc s nízkou spotřebou energie. V závěru cyklu se dvířka myčky automaticky mírně pootevřou, aby se vypustila přebytečná pára a nádobí se přirozenou výměnou vzduchu bezchybně usušilo.

6447948901839obrazek.jpg

A pak je tu ještě nová kouzelná funkce Smart UltraDry: v závěru sušení se aktivuje přídavný ventilátor umístěný ve dvířkách myčky a postupně odvede veškerou horkou páru z vany myčky. Teprve poté se dvířka automaticky nepatrně pootevřou, aby dovnitř vnikl čerstvý vzduch a nádobí se účinně dosušilo ještě i přirozenou výměnou vzduchu.

Skvělá zpráva je, že odteď už budou dokonale suché a bez kapek nejen všechny talíře, příbory a skleničky, ale i plastové nádobí, které jste museli většinou stejně ještě ručně utřít.

Ono „se to“ opravdu umyje a usuší samo a vy nemusíte nic! A díky patentovanému automatickému dávkování mycího gelu až na 20 mycích cyklů se nemusíte skoro měsíc starat ani o odměřování a nalévání mycího prostředku. Myčka si ho sama vezme přesně tolik, kolik je potřeba. Ty nejvybavenější modely mají i integrovanou wifi, a tak je můžete ovládat odkudkoliv.

Nová Myčka Gorenje GV693C60UVAD s wifi
644794ae83ee1obrazek.jpgNová Myčka Gorenje GV693C60UVAD se třemi ostřikovacími rameny, třemi koši a s integrovanou wifi má XXL kapacitu 16 sad nádobí a unikátní UV technologii, která se postará o bezpečné odstranění až 99,9 % bakterií a virů, a to dokonce i při úsporném programu Eco při 55 °C. Ionizační technologie zaručí čisté prostředí bez zápachu mezi dvěma cykly, k účinnému odstranění i zaschlých nečistot přispěje CleanZone se silným proudem vody ze dvou vysokotlakých trysek. Perfektně suché nádobí zaručuje systém Smart UltraDry s ventilátorem a řízenou výměnou vzduchu s přirozeným dosušováním při pootevřených dvířkách. Skvělé je i patentované automatické dávkování detergentu až na 20 cyklů, program pro automatické čištění filtru i vnitřku myčky, tichý spolehlivý invertorový motor nebo vnitřní osvětlení. Myčka se ovládá pomocí displeje i na dálku přes mobil a aplikaci ConnectLife. Stojí 18 990 Kč.

Více informací: cz.gorenje.com
obrazek.jpg