Rozčilují tě zarudlé pupínky, které ničí tvé jinak perfektní líčení? Skoncuj s nimi jednou pro vždy! V nabídce oblíbené dívčí značky miss sporty se objevila skvělá novinka – Mini Me korektory. Mají perfektní krycí schopnost a navíc obsahují léčivé látky, které omezují tvorbu pupínků.

 

Nové Mini Me korektory mají unikátní balení ve formě automatické tužky, takže se nemusíš bát lámajících se špiček a tupých ořezávátek. Mini Me korektor stačí jednoduše vyšroubovat a hned nanášet. Další výhodou tohoto balení je tenký hrot. Díky němu můžeš aplikovat korektor skutečně jen na zarudlá místa, a tím dosáhneš precizního zamaskování.

 

Stává se ti, že se ráno namaluješ, a než přijdeš ze školy, je už korektor pryč? To se ti s Mini Me nestane. Jsou totiž nestíratelné a mají dlouhotrvající krycí schopnost. Takže už se nemusíš bát jít na rande rovnou ze školy J.

 

Nové Mini Me korektory jsou k dostání ve třech barvách pro různé odstíny pleti. Mají praktické balení, které se vejde i do té nejmenší kabelky.

 

Dokonalá a dlouhotrvající krycí schopnost, jednoduché nanášení, praktické balení a složení s léčivými látkami, které předcházejí tvorbě pupínků – to jsou nové Mini Me korektory od miss sporty.  

 

 

Orientační maloobchodní cena

Mini Me korektory                                                                                      49 Kč / 65 Sk

Reklama