Prémiové provedení a tenké rámečky
5f118696c5db7obrazek.png

Představená zařízení byla navržena tak, aby přinesla do segmentu přenosných počítačů nový standard designu a stylu, pohodlí při práci a bezprecedentní bezpečnost. Proto jsou MateBooky ukryty v kovových tělech vybroušených z jednoho kusu materiálu, což jim dává vynikající odolnost vůči ohybům a deformaci tlakem. Všechny modely jsou také vybaveny nadprůměrně velkou baterií, která je udrží v provozu dostatečně dlouho na to, abyste nemuseli hledat další zdroj napájení ani během náročného pracovního dne. Při navrhování se nezapomnělo ani na dnešní trendy a MateBooky se tak pyšní FullView displeji s tenkými rámečky.

Čtečka otisků prstů inspirovaná smartphony

5f118734ef779obrazek.pngMezi největší inovace které tato řada přináší do světa spotřební elektroniky je pak vylepšené zabezpečení díky čtečce otisků prstů integrované ve zapínacím tlačítku. Koncept snadno dostupného zabezpečení byl v případě těchto zařízení převzat z chytrých telefonů, kde se za dlouhá léta výborně osvědčil a i technologie se posunuly dopředu, takže v MateBoocích Huawei naleznete čtečku otisků prstů, která svou rychlostí a spolehlivostí ohromí i uživatele chytrých telefonů. Navíc díky přímé integraci do vlastního tlačítka vypínače je čtečka na dostupném místě a jejímu užívání nic nebrání.

„Dlouho jsme hledali způsob, jak vylepšit zabezpečení notebooků tak, aby se uživatelé nemuseli zbytečně omezovat a učit se postupy které nejsou intuitivní, umístění do tlačítka vypínače nám tak dává největší smysl, protože je to tlačítko které všichni občas stiskneme,“ řekl k umístění čtečky otisků prstů Vojtěch Doležal, produktový manager pro PC v Huawei CBG, a pokračoval: „Rozhodujícím faktorem v tom, zda uživatelé funkci odemčení notebooku pomocí otisku prstů využijí, je také samotná spolehlivost samotné čtečky. Díky využití znalostí z vývoje čteček otisku prstů pro mobilní telefony je její spolehlivost na mimořádně vysoké úrovni. Odemykání notebooku otiskem prstu „natřikrát" se vám s Huawei MateBookem nestane.”

To nejlepší pro manažery
5f1186c3164fcobrazek.png

MateBook X Pro je předním modelem celé řady a jako takový má výsadní postavení z hlediska hardwaru, operačního systému a mobility. Jde o prémiové zařízení, které zvládne uspokojit nároky na vysokou mobilitu, kompaktní rozměry a vynikající výkon. Proto je vhodný hlavně pro manažery, kteří se nechtějí omezovat ať už operačním systémem nebo přenášením napájecích adaptérů. MateBook X Pro totiž využívá systém Windows 10 Pro, který je vybaven funkcemi pro firemní použití a zároveň také zvládne fungovat na baterii až třináct hodin. Dále je také vhodný pro profesionály, kteří potřebují vysoký výkon desáté generace procesorů Intel Core i7, a nezalekne se ani náročnější grafické práce. K té je uzpůsoben hlavně díky vysokému rozlišení, skvělému podání barev a displeji s poměrem stran 3:2.

Mobilita pro studenty

Dalším představeným modelem je MateBook 13, který uchvátí uživatele svým kompaktním designem a dlouhou výdrží baterie. Tento model si podobně jako MateBook X Pro zachovává poměr stran displeje 3:2, což v podání tohoto stylového pomocníka ocení hlavně mladí profesionálové, studenti a ti, kdo vyžadují pro svou práci prostor na obrazovce, který širokoúhlé displeje nezvládnou poskytnout.
5f118787cca39obrazek.png

Elegance na doma a do práce

Sérii pak doplňují modely MateBook D 14 a D 15, které jsou primárně určeny pro domácí a použití i v malé nebo domácí kanceláři. Jde o zařízení, která ocení každý, kdo chce mít pouze jeden počítač, který bude používat pro sledování filmů a poslech hudby nebo na vedení rodinného účetnictví a občas ho vezme s sebou na dovolenou nebo kratší pracovní cestu. Proto jsou modely D 14 a D 15 lehké a pevné a součástí jejich balení při dodávce bude také batoh, do kterého se pohodlně vejdou.
5f1186e1284d2obrazek.png„Když jsme připravovali novou řadu MateBooků, chtěli jsme vytvořit zařízení, která budou ve své kategorii reprezentovat skvělý poměr ceny a výkonu. Taková zařízení, která budou pro uživatele vystupovat z řady nejen svým tenkým kovovým tělem a úchvatným designem, ale i  užitečnými funkcemi. Chtěli jsme vytvořit takové notebooky, které bychom sami používali a které bychom nechtěli dát z ruky,” řekl marketingový a PR ředitel Huawei Tomáš Vozáb. „Bez nadsázky mohu tvrdit, že jsme naše cíle splnili. Už teď se všichni těšíme na reakce uživatelů, kteří svým novým MateBookem doplní jednotný ekosystém zařízení Huawei a budou uchváceni snadným a intuitivním používáním produktů společnosti Huawei.”

Softwarové inovace v podání Huawei Share

Všechny MateBooky také vynikajícím způsobem zapadají do ekosystému společnosti Huawei díky řešení Huawei Share, které přináší inovativní způsoby práce za použití MateBooku a chytrého telefonu Huawei. Přenos obrázků a dalších souborů nebo ovládání jednoho zařízení druhým nebyly nikdy snazší.
5f1186fa88e97obrazek.pngProdej ve znamení dárků

MateBook X Pro bude v prodeji od 27. července a do konce srpna k němu Huawei rozdává telefon P40 Lite. MateBook 13 bude doplněn hodinkami Watch GT 2e a od 27. července bude k dostání v síti prodejen Datart, u všech ostatních obchodníků pak od 1. září, MateBook D 14, který je dostupný od 27. července, a D 15 prodávaný od 1. srpna budou k dispozici s batohem, myší a sluchátky FreeBuds 3i.

Více na HUAWEI.CZ
5f1187a2371e1obrazek.png

Reklama