Vídeňská firma Manner zahájila výrobu Manner křupavých Müsli. V regálech s Müsli přibude tak růžová. Manner Müsli přináší požitek z křupavé snídaně s originálními přísadami Manner. Přitom nejen dobře chutnají, ale obsah dvaapadesáti procent celozrnného podílu zaručuje rovněž vysoký obsah vlákniny. Jsou ideální pro dobrý start do nového dne. Obsahují také nízký obsah cukru.  Manner Müsli obsahuje až o třicet procent méně cukru než běžné křupavé Müsli. Na obalu naleznou zákazníci informaci „snížená hladina cukru“. Spotřebitelé naleznou výrobky Manner ve všech zemích i obchodech na celém světě ve stejné kvalitě.

Musli

„Zeptáte-li se fanoušků Manner, jaké inovace by si přáli od své oblíbené značky, dostanete stále stejné odpovědi. Manner konzumenti si přejí, aby je Manner doprovázel celý den“, uvádí vedoucí marketingu Mag. Ulf Schöttl. „Navíc je Manner Müsli vhodné i pro vegany, což oceňuje široká řada konzumentů. Průzkum trhu potvrzuje, že 97 % dotazovaných respondentů by rádi ochutnali Manner Müsli,*“ dodává Ulf Schöttl.

Můžete nahlédnout, jak a kde se vyrábí produkty značky Manner, které jsou ve všech zemích i obchodech na celém světě ve stejné kvalitě:

Přestože je Manner tradiční rodinnou firmou s výrobky vyráběnými osvědčenými recepturami přes 125 let, přináší každý rok svým zákazníkům nové chutě, tvary nebo balení. Ne jinak je tomu i v letošním roce. Rovněž u novinek hraje kvalita a použití surovin té nejvyšší kvality velkou roli.

Musli

Doporučená cena Manner Müsli je 109,-Kč.

* Zdroj: Hasslinger Consulting Konzept-/Produkttest inkl. Homeuse

www.manner.com/cs

Musli

Čtěte také: