Už to bude rok…
Platforma FilmNazivo.cz dala za posledních dvanáct měsíců možnost vzniknout celé řadě projektů propojujících svět divadla, filmu i hudby a umožnila tak sdílet umělecký prožitek skrze objektiv kamery.
Díky aktivitám a umělecké kreativitě Viktora Tauše, Rosti Nováka ml. a Štěpána Kubišty, která byla oceněna Českým lvem, budou nadále vznikat další živé přenosy napříč uměleckými žánry a to až do konce roku 2021.
Můžete se těšit na známé formáty, jakými jsou Late Night Show, Film Naživo, Divadlo Naživo, Kupé v lese či Domanéž.
Těmi nejbližšími budou: 22. 4. představení Honey Dejvického divadla a Cirku La Putyka a 24. 4. Film Naživo: Hudební film Tomáše Kluse.
n1.jpg

Kam až nás může zavést láska?
Kam až nás dovede Honey Dejvického divadla a Cirku La Putyka ve čtvrtek 22. 4. ve 20:00?
Tento projekt nemá v České republice obdoby. Dokonalá symbióza dvou zcela odlišných souborů. Komorní činoherní herectví členů Dejvického divadla ve spojení s uměním nového cirkusu v podání Cirku La Putyka. Společně vám odvypráví romantický příběh, který vznikl na základě skutečných událostí.
Pojďte zažít něco úplně nového a vyhlížet lepší zítřky spolu
V jeden jediný reálný čas se na vás těší v režii Miroslava Krobota: Lenka Krobotová, Jenovéfa Boková, Václav Neužil, Jaroslav Plesl, Vladimír Polívka, Jan Balcar, Vojtěch Fülep / Ondřej Malý, Šárka Fülep Bočková, Jana Holcová, Jiří Kohout, Daniel Komarov, Tereza Švejdová, Anna Schmidtmajerová, Pavel Šimčík, Alexandr Volný a Jiří Weissmann.

n2.jpg
Bude to koncert? Hudební projekt? Film? Všechno a ještě něco navíc!
Nechte se přenést do časů bezpečí, pospolitosti a tvorby v sobotu 24. dubna od 20:00 prostřednictvím platformy FilmNazivo.cz!
Tomáš Klus spolu se svojí ženou i spolužáky vás provede různorodými vzpomínkami a přípravami na představení Racek z dob studií na DAMU. Tomášovy písně nás provedou jeho vzpomínkami a otevřou nám dveře do srdcí Čechovových postav. Připomeňte si s novým hudebním Filmem Naživo, jak krásné je být a tvořit spolu. V hudebním filmu Tomáše Kluse v režii Viktora Tauše uvidíte: Tomáše Kluse, Tamaru Klusovou, Ivana Luptáka, Marii Štípkovou, Jiřího Suchého z Tábora a Kláru Suchou.

Všechny pořady lze sledovat v reálném čase, tedy živě, a poté i v odložené sledovanosti. Smyslem platformy je sdílení živé kultury NAŽIVO - tedy společně. Ceny vstupného na živé vysílání jsou proto levnější než ceny pořadů ke zhlédnutí v odložené sledovanosti. 50% z ceny vstupenky půjde na podporu konkrétního souboru a 50% na vznik nových pořadů.n3.jpg
Živou kulturu nelze archivovat!
Film Naživo byl od počátku zamýšlen jako alternativa prožitku živé kultury skrze kinematografii. A živou kulturu můžete prožít jen naživo. Můžete ji v sobě chvíli nosit, ale je předurčena stát se vzpomínkou. A tak tomu bude i u nás. Všechny Filmy a Divadla Naživo proto budou z platformy postupně mizet a nadále již nebudou k dispozici,“ vysvětluje Viktor Tauš, producent a režisér.

Reklama