Přemýšlíte, kam po zimě s přebytečnými tukovými polštářky? Máte chuť dát svoje tělo zase do formy? Chcete se ve svém těle cítit dobře? Inspirujte se!

vacavite

Bomton Centrum krásy spa&wellness vám nabízí účinné řešení

Poslední generace přístrojového hubnutí - LIPOSUKCE BEZ SKALPELU!

Unikátní přístroj VACAVITE™ PRESTIGE pracuje na bázi kavitační technologie (kavitace), která umožňuje neinvazivní odstranění tukových zásob. Kavitace využívá nízkofrekvenčního ultrazvuku, který dokáže rozbít tukové buňky až hluboko v tkáních. Následná vakuová masáž (vakupress) napomáhá odstranění přebytečného tuku a celulitidy. Ošetřuje nejproblematičtější partie jako břicho, boky, stehna, kolena a předloktí, a to bez chirurgického zákroku, anestezie či nežádoucích jizev. Cílové zaměření na jednotlivé problematické partie těla umožňuje hubnutí přesně tam, kde si přejete. Aplikace je zcela bezbolestná a s jasně viditelnými výsledky.

Trvání procedury je od 20 do 40 minut v závislosti na velikosti oblasti a tloušťce tukové vrstvy. Pro dosažení správných výsledků je doporučeno 3 až 6 sezení ve dvou týdenních intervalech. Kavitační ošetření poskytuje střednědobé a dlouhodobé výsledky. Absolutní většina klientů má zkušenost s úbytkem 2 až 6 cm na obvodu už po jednom jediném sezení a zvyšuje se při další návštěvě. Vhodná dieta a zvýšená fyzická aktivita ještě zlepší a napomůže udržení výsledků. Tělo je pevně tvarované, pokožka je hladká a tonizovaná.

  • Celkové ošetření VAKAVITE™ PRESTIGE je možno provést 1x14 dní. V mezidobí doporučujeme absolvovat kúru vakupress, lymfatickou drenáž těla GREEN PRESS 12 nebo jejich kombinaci.

Cena jedné procedury VACAVITE™ PRESTIGE (kavitace + vakupress + lymfatická drenáž Green Press 12 ZDARMA): 3.800 Kč, doba ošetření: 2 hod

Cena ošetření pouze vakupress: 900 Kč, doba ošetření: 45 min

Aktuálně nabízíme také další novinku: ošetření přístrojem GREEN PRESS 12 pro lymfatickou drenáž těla! Speciální nohavice napomáhají rozproudění lymfy v těle a tím odstraňování toxických látek.

  • účinně léčí celulitidy
  • působí jako prevence oteklých nohou a křečových žil
  • zbavuje pocitů oteklosti a těžkých nohou
  • výborný pro léčbu lymfních edémů různých druhů

Cena jednoho ošetření: 450 Kč

Doba ošetření: 1hod

Bomton Centrum krásy spa&wellness, Václavské nám. 43, Praha 1, tel. 224 235 609, 775 791 063