babystarSnadná ovladatelnost, výborné jízdní vlastnosti, nízká hmotnost a obrovský výběr barevných variant – to jsou hlavní lákadla nových sportovních kočárků Hartan VIP a VIP XL z kolekce 2013. S pomocí adaptéru na ně nově nasadíte také autosedačku Aton od Cybexu. Tu německý automotoklub v testech ocenil jako nejbezpečnější autosedačku z kategorie 0+. Kočárky i autosedačku naleznete na www.babystar.cz za 14.390 Kč, (VIP XL za 18.990 Kč) nebo si je můžete prohlédnout v předváděcím středisku Babystaru v Náchodské ulici v Praze.

Modely VIP a VIP XL se liší tím, že druhý jmenovaný sportovní kočárek má navíc také hlubokou korbu s matrací a lze jej používat již od narození miminka. Odnímatelná sportovní nástavba jde nasadit proti i po směru jízdy. Kočárky jsou prostorné, ale díky hliníkové konstrukci zároveň lehké a po složení zabírají minimum místa. Snadné a pohodlné cestování zajišťuje nastavitelné odpružení a měkké polstrované sedadlo. Stříška chrání dítě před intenzivním UV zářením podle australského standardu.

Kolečka jsou jednotlivě ovladatelná, přední s možností aretace, a všechna jdou rychle odepnout pro jednoduchý transport a úschovu. Mamince zvyšuje komfort měkká teleskopická rukojeť bez obsahu PVC, velký nákupní koš a pláštěnka.  S adaptérem na kočárky z kolekce 2013 nasadíte autosedačky ze skupiny 0+ od značek Cybex, Römer a Maxi Cosi.

Vlastnosti:

- babystarpevná lehká hliníková konstrukce
- snadno a tiše ovladatelná polohovatelná stříška
- nastavitelná teleskopická rukojeť
- odnímatelná sportovní nástavba
- měkké rukojeti bez obsahu PVC
- nastavitelné odpružení
- polstrované pětibodové pásy s bezpečnostním zámkem
- měkce polstrované sedadlo pro extra pohodlí
- včetně velkého nákupního koše a pláštěnky
- možnost připojit adaptér pro autosedačky skupiny 0+ (příslušenství)


Hartan (www.hartan.de)

babystarSortiment Hartanu zahrnuje všechy typy kočárků – sportovní, hluboké, golfky i kočárky pro dvojčata. Kočárky značky Hartan jsou kompletně navrhovány, vyráběny i konstruovány v Německu. Všechny modely odpovídají vysokým bezpečnostním standardům DIN EN 1888:2012.

Babystar (www.babystar.cz)

KENYO®, spol. s r.o. zastupuje pod obchodní značkou Babystar na českém trhu evropské výrobce kojeneckého a dětského zboží, především kvalitních dětských kočárků a bezpečných dětských autosedaček. Mezi přední firmy, které zastupuje, patří ABC DESIGN (SRN), BRITAX RÖMER (SRN), CYBEX (SRN), GEUTHER (SRN), HARTAN (SRN) a PEG PÉREGO (IT).

Předváděcí středisko Babystar
Náchodská 708
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Tel.: + 420 281 922 075, e-mail: praha@babystar.cz

Reklama