V obchodech Albert najdete nově pod stejnojmennou privátní značkou kávové kapsle, které jsou kompatibilní s kávovary Dolce Gusto. Vybírat můžete ze čtyř druhů – Espresso classico, Intenso lungo, Cappuccino italiano a Latte macchiato.

kafe

Kapsle si díky rychlé a pohodlné přípravě kvalitní kávy našly své místo nejen v českých domácnostech. Albert proto nyní přichází s novinkou ze sortimentu vlastních značek. Vyznavači tradiční kávy najdou v nabídce klasické espresso i oblíbené lungo. Na ty, kdo si raději dopřejí mléčnou variantu, čeká Cappuccino italiano nebo Latte machiatto. Kávové kapsle značky Albert, které jsou kompatibilní s kávovary Dolce Gusto, pocházejí od prověřeného italského dodavatele. Všechny varianty navíc splňují náročné požadavky pro udržitelné pěstování a mají certifikaci UTZ, která zákazníkům zaručuje, že káva byla vyprodukována odpovědným způsobem s respektem k lidem i přírodě.

 

AlbertAlbert Espresso classico

16 kávových kapslí

Albert, cena: 107, 90 Kč

Absolutní klasika kdykoli během dne, to je lahodné italské espresso.  Kapsle Albert Espresso classico, které jsou kompatibilní se stroji Dolce Gusto, obsahují pražená mletá kávová zrna intenzivnější chuti světově nejoblíbenější odrůdy Arabica.

 

AlbertAlbert Intenso lungo

16 kávových kapslí

Albert, cena: 107, 90 Kč

Lungo znamená v italštině dlouhý.  Jde tedy o Čechy velmi oblíbené prodloužené espresso. Kapsle Albert Intenso lungo, které jsou kompatibilní se stroji Dolce Gusto, obsahují pražená mletá kávová zrna středně intenzivní chuti světově nejoblíbenější odrůdy Arabica.

 

AlbertAlbert Cappuccino italiano

8 kávových + 8 mléčných kapslí

Albert, cena: 107, 90 Kč

 Italové pijí cappuccino zásadně dopoledne, doma si ale dokonalé spojení kávy a mléčné pěny dopřejte kdykoli. Balení kapslí Albert Cappuccino italiano, které jsou kompatibilní se stroji Dolce Gusto, obsahuje 8 kapslí s rozpustnou mléčnou směsí a 8 kapslí s praženými mletými zrny Robusta a Arabica s jemnější intenzitou chuti.

 

AlbertAlbert Latte macchiatto

8 kávových + 8 mléčných kapslí

Albert, cena: 107, 90 Kč

Oblíbené latte macchiatto si už nějakou dobu získává všechny, kdo mají rádi kávu zjemněnou větší porcí mléka. Balení kapslí Albert Latte macchiatto, které jsou kompatibilní se stroji Dolce Gusto, obsahuje 8 kapslí s rozpustnou mléčnou směsí a 8 kapslí s praženými mletými zrny Robusta a Arabica s jemnější intenzitou chuti.

www.albert.cz

Reklama