Představujeme zcela novou řadu volně stojících chladniček Whirlpool Absolute a nové vestavné řady pro letošní rok. Jednoduché a přímočaré linie dodávají každé kuchyni zajímavý, působivý vzhled a netradiční pojetí. Nové a vylepšené funkce chladniček udrží vaše potraviny čerstvé po ještě delší dobu a usnadní vám jejich skladování.

DESIGN ABSOLUTE

Nový design chladniček Whirlpool je zcela odlišný od předchozích pojetí. Minimalistický tvar, řízená geometrie a mírné zakřivení dveří, orámovaných neviditelnými okraji - to je dokonalá kombinace designu Absolute, která vytváří jednoduchý, ale přesto emocionálně silný vzhled. Moderní zapuštěné úchyty a vynikající povrchová úprava rukojetí jsou sladěny v jediný elegantní prvek. Avantgardní vzhled chladniček Absolute skvěle doplňuje designové kuchyně dneška.

VĚNOVÁNO ČERSTVOSTI POTRAVIN

Nezávislý zkušební ústav SLG* prokázal, že kombinované chladničky a mrazničky Whirlpool aktivně kontrolují teplotu a vlhkost, díky čemuž zůstávají vaše potraviny déle čerstvé. Technologie 6. smysl neustále sleduje teplotu a chladí pouze v případě, je-li to nezbytné; ideální teplota je přitom obnovena pětkrát rychleji než u standardních chladniček. Unikátní systém Fresh Control s technologií 6. smysl udržuje optimální vlhkost a teplotu v celé chladničce pro dlouhodobé uchování potravin. Potraviny zůstanou až čtyřikrát déle** stejně čerstvé jako v den, kdy jste je koupili. A co víc, speciální přihrádky, vyhrazené pro určité kategorie potravin, zaručují dlouhodobější čerstvost a jakost. V přihrádce ActivO0 je udržována konstantní teplota okolo 0°C, takže maso a ryby uchováte absolutně čerstvé po mnohem delší dobu. Obdobná péče je věnována rovněž ovoci a zelenině - do speciální zásuvky Crisper ve vybraných modelech chladniček Whirlpool lze vložit sáčky Nature Fresh, které pozdrží proces zrání. Ovoce a zelenina tak zůstanou čerstvé až o 40 % delší dobu***. Vybrané modely využívají předností systému NoFrost, který zabraňuje tvoření ledu v mrazícím prostoru, takže nemusíte tento prostor nikdy odmrazovat.

ÚSPORA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Vybrané modely spotřebičů Whirlpool jsou součástí řady Green Generation, která zaručuje to nejlepší uchování potravin a současně i nejvyšší energetickou účinnost ve své třídě. Nové modely s hodnocením A+++ zaručují až 60% úsporu energie; modely A++ nabízejí 40% úsporu energie****
a modely A+ ušetří 25 % energie*****. Funkce EcoNight ještě dále snižuje náklady na energii tím,
že cykly odmrazování chladničky probíhají v noci, kdy je noční proud levnější.

INTERIÉR PRO VAŠE POHODLÍ

Různé modely mají i různorodé vnitřní uspořádání, aby si každý našel to pravé pro svůj životní styl. Přihrádky na pizzu či velké lahve, nulová zásuvka na maso či ryby nebo naopak jednoduchý systém polic. Systém LED osvětlení u vybraných modelů spotřebuje 10krát méně energie******, vnitřní prostor chladničky ale osvětluje dvakrát jasněji než normálního osvětlení.

Chladnička WBV34973 DFC IX, WH

DESIGN ABSOLUTEVolně stojící kombinovaná chladnička v nerezovém i tradičním bílém provedení je novinkou řady Absolute. Je vybavena unikátním systémem Fresh Control s technologií 6. smysl, který udržuje v celé chladničce ideální vlhkost a teplotu pro dlouhodobé uchování potravin. Má rovněž speciální nulovou zásuvkou Activ0°, která díky optimálnímu proudění vzduchu a ideální vlhkosti systému Fresh Control uchovává potraviny vyžadující teploty kolem 0°C déle čerstvé. Sensory technologie 6. smysl zaručují stálost i rychlé obnovení původní teploty v případě otevření spotřebiče či vložení teplých potraviny. Samozřejmostí je beznámrazový systém No Frost. Chladnička patří do nejvyšší energetické třídy A+++.
Doporučená cena bílého provedení je 23 390 Kč, nerezového 24 590 Kč.

Chladnička WMN1869 DFC N a WVN1863 NF N

DESIGN ABSOLUTEMonoklimatická chladnička v černém provedení je novinkou řady Absolute. Je vybavena unikátním systémem Fresh Control s technologií 6. smysl, který v celé chladničce udržuje optimální vlhkost a teplotu pro dlouhodobé uchování potravin. Spotřebitelé rovněž ocení speciální nulovou zásuvkou Activ0°, která díky účinnému proudění vzduchu a ideální vlhkosti systému Fresh Control uchovává potraviny vyžadující teploty kolem 0 °C déle čerstvé. Sensory technologie 6. smysl zaručují stálost i rychlé obnovení původní teploty v případě otevření spotřebiče či vložení teplých potraviny. K chladničce neodmyslitelně patří také mraznička ve shodném provedení. Mrazničce nechybí sensorová technologie 6. smysl zaručující stálost i rychlé obnovení původní teploty v případě otevření spotřebiče či vložení teplých potraviny ani beznámrazový systém No Frost.
Cena chladničky i mrazničky je 24 590 Kč.

Chladnička ART 920/A+

DESIGN ABSOLUTEVestavná chladnička ART 920/A+ je absolutní novinkou díky své výšce bezmála dva metry, která přesně pasuje do standardních kuchyňských skříněk. Chladnička nabízí unikátní systém Fresh Control s technologií 6. smysl, který udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce pro dlouhodobé uchování potravin. Potraviny zůstanou až čtyřikrát déle* stejně čerstvé jako v den, kdy jste je koupili. Originální osvětlení diodami StarLight je nejen designové, ale především funkční a úsporné.
Doporučená cena je 25 990 Kč.

Reklama