Bohemia chipsZnačka Bohemia chips přichází na trh s jedinečnou novinkou Bohemia Farmářskými chipsy. Ty jsou vyrobeny výhradně z českých brambor odrůdy Lady Claire od vybraných farmářů. Každé balení chipsů uvádí jméno daného farmáře, a vy si tak můžete ověřit, z které české farmy brambory pochází. Farmářské chipsy navíc neobsahují umělé látky zvýrazňující chuť ani umělá barviva. Na pultech  se objeví ve čtyřech příchutích – solené, sýr, barbecue omáčka a rozmarýn.

Nové Farmářské chipsy jsou vyrobeny z ryze českých brambor, které ke zpracování dodávají vybraní farmáři. Na každém sáčku Bohemia Farmářských chipsů je uvedeno jméno jednoho z nich, podle toho spotřebitel zjistí, kdo je dodavatelem použitých brambor. Základem Bohemia Farmářských chipsů je unikátní odrůda brambor zvaná Lady Claire. Existují stovky odrůd, a právě pro Farmářské chipsy byla vybrána jedna z nejlepších. Její pěstování se celkově liší a proces klíčení a zrání farmáři pečlivě hlídají. Brambory se neloupou, ale zpracovávají se i se slupkou. Nakrájené na tenké plátky se fritují na vysoce kvalitním rostlinném oleji. Díky speciální technologii výroby mají chipsy plnou chuť a jsou krásně křupavé. Lahodná koření bez umělých látek zaručí bohatou chuť.

Bohemia chipsBohemia Farmářské chipsy jsou k dostání ve čtyřech příchutích – solené, s příchutí sýru, barbecue omáčky a rozmarýnu. Pochutnejte si spolu se svými přáteli na Farmářských chipsech z brambor, které pro vás s láskou a pečlivostí vypěstovali ti nejpovolanější farmáři z České republiky.

Doporučená maloobchodní cena (70 g) je 24,90 Kč.

Chips

Reklama