Snadněji v boji s pocením díky nové silnější receptuře

Rodina Fa deo přípravků se rozšiřuje o členy nové subřady Dry + 

 

K tomu, abyste se cítili svěží a ve vlastní kůži, dnes neodmyslitelně patří deodorant. Každý se potí v jiné situaci. Při sportu, ve stresu, v různých citových rozpoloženích nebo po požití kořeněných jídel – příčiny mohou být různé, výsledkem je však téměř pokaždé stejný - nepříjemný zápach.

 

Z tohoto důvodu Schwarzkopf & Henkel přichází od dubna letošního roku  s novou subřadou antiperspirantů Fa Dry+, která zabraňuje nepříjemnému pocení. Ve třech nových speciálních variantách kombinuje antiperspirační ochranu se speciálními přísadami, a každý si tak může vybrat tu,  která splní právě jeho požadavky. 

 

Ať v mimořádných či všedních situacích, ne všichni se potí stejně a mají tytéž potřeby. Z tohoto důvodu existují nové přípravky Fa Deo Dry+ ve třech variantách Clear, Extra Soft, které jsou určeny pro individuální ochranu. Nové antiperspiranty Fa Dry + mají kromě nového složení i nový design, který nejen že vám umožní jejich snazší použití, ale také na  první pohled odliší a zdůrazní vlastnosti jednotlivých variant. 

 

Stříbrný Fa Dry+ Clear obsahuje složku Purium® , která zaručuje, že vaše oblečení zůstane čisté a beze skvrn. Složka Purium® byla speciálně vyvinuta tak, aby minimalizovala vznik nevzhledných bílých skvrn na tmavém a černém oblečení, takže při jeho použití si můžete být jista, že vaše slavnostní černá halenka bude vždy perfektní a vy si budete moci každou minutu slavnostní příležitosti sebevědomě užít bez jakýchkoliv omezení. Fa Dry+ Clear je k dostání jako antiperspirant ve spreji a roll-on za 74,90 Kč a 69,90 Kč.

 

Modrý Fa Dry+ Extra je obohacen o vysoce účinné složky, které zaručí mimořádně silnou ochranu před vznikem potu. Je tedy ideálním společníkem třeba do posilovny nebo při jiných sportovních činnostech, kdy je naše tělo vystaveno extrémní zátěži. Určitě své uplatnění najde i v nadcházejícím létě nebo při nejrůznějších stresových situacích, kterým je každá žena tak často vystavena. Tento nejsilnější antiperspirant z řady Fa Dry + můžete vyzkoušet ve spreji nebo v jeho tuhé variantě (deo-sticku), obojí za 74,90 Kč.

 

Pastelově oranžový Fa Dry+ Soft má za úkol pečovat především o citlivou pokožku. Obsahuje 0 % alkoholu, je velmi jemný k pokožce a lze ho tedy použít i po holení, kdy je kůže citlivá a podrážděná. Speciální zjemňující přísady pokožku navíc zanechají sametově hebkou. Fa Dry+ Soft budou dostupné jako antiperspirant ve spreji a tuhý deo-stick (obojí 74,90 Kč) nebo roll-on (69,90 Kč).

 

Všechny DRY+ novinky jsou k dostání v maloobchodní síti od dubna letošního roku. 

 

Více informací o výrobcích Fa najdete na www.faolympia.cz .