Pokud se péči o trávník věnujete pravidelně a váš pozemek není příliš členitý, zvládnete jej pohodlně obstarat s použitím klasické pojízdné sekačky. Málokdy však trávník vypadá jako dokonalý čtverec s rovným povrchem. Mnohem častěji má zahrada plno překážek jako například stromky, zahradní posezení, ohniště, květinové záhony a podobně. Není také výjimkou, že pozemek má přirozeně svažitý terén, kam se s klasickou sekačkou jen těžko dostanete.

www.gardena.cz

V takovém případě zcela jistě oceníte ručně nesené nářadí, se kterým obstaráte i těžce dostupná místa snadno a pohodlně. Nová řada elektrických strunových vyžínačů - turbotrimmerů Gardena vám bude skvělým pomocníkem. S vyžínačem snadno doladíte detaily například blízko domu či kolem květinových záhonků, zkrátka všude, kde by vám klasická sekačka neposloužila.

www.gardena.cz

Všechny modely nové řady jsou extrémně lehké a velmi jednoduše se s nimi manipuluje. Mají vynikající ergonomii, sklon ovládacího madla lze jednoduše nastavit pomocí jednoho prstu. Při práci se nemusíte zbytečně ohýbat, vyžínače jsou vybaveny teleskopickou trubkou s jednoduchým výškovým nastavením, snadno se tak přizpůsobí potřebám každého uživatele. Snadná změna sklonu žací hlavy stisknutím jediného tlačítka zajistí jednoduché sekání na těžce dostupných místech. Díky sklápěcímu ramínku na ochranu rostlin se navíc nemusíte bát o své pěstěné květiny. Pro počáteční montáž není zapotřebí žádné nářadí, můžete se tak téměr ihned pustit do péče o vaši zahrádku.

www.gardena.cz

Technické údaje EasyCut
400/25
ComfortCut
450/25
ComfortCut Plus
500/27
PowerCut Plus
650/30
Výkon motoru 400 W 450 W 500 W 650 W
Śířka záběru 250 mm 250 mm 270 mm 300 mm
Hmotnost výrobku 2.9 kg 3.3 kg 3.3 kg 3.6 kg
Cena 1650 Kč včetně DPH 1990 Kč včetně DPH 2290 Kč včetně DPH 2650 Kč včetně DPH

gardena.cz

Další informace naleznete na webových stránkách www.gardena.cz

Reklama