Dopřejte svým dětem tu nejjemnější péči, kterou si bezpochyby zaslouží. Nová řada dudlíků Avent ultra soft hýčká tváře miminek tím, že respektuje jejich přirozený tvar, a zajišťuje jim tak maximální pohodlí během celého dne. Vaše miminko už nebudou trápit otlačená místa, zarudnutí ani podrážděná pokožka!

Silikonové dudlíky Avent ultra soft byly vyvinuty s pomocí pediatrů a rodičů malých dětí tak, aby pomáhaly naplnit přirozenou sací potřebu miminek a co nejjemněji pečovaly o jejich ústa a tváře a přizpůsobily se jejich přirozenému vývoji a potřebám. Dudlíky Avent ultra soft představují patentovanou technologii FlexiFit, která přichází s ultra jemným a flexibilním kotoučem dudlíku uzpůsobeným dětské tváři. Kotouč má na vnitřní straně jedinečný hedvábně jemný povrch, který hýčká citlivou pokožku dítěte. Otvory v kotouči zároveň umožňují pokožce lépe dýchat. Dudlík Avent ultra soft si oblíbilo 96 % miminek.*

dudlík

„Značka Philips Avent klade důraz na neustálé inovace a dudlík Avent ultra soft není výjimkou. Rodiče nám důvěřují a my děláme vše proto, abychom jim mohli průběžně nabízet ty nejkvalitnější a nejjemnější výrobky, které budou v prvních letech života doprovázet jejich dítě,“ vysvětluje Marta Kaczmarczyk, marketingová ředitelka značky Philips Avent.

Dudlíky Avent ultra soft jsou prodávány ve dvou velikostech: 0-6 měsíců a 6-18 měsíců. Rodiče mají na výběr ze široké a atraktivní škály barev a vzorů, holčičích i klučičích.  Součástí balení je i praktická přenosná krabička, která umožňuje dudlíky jednoduše sterilizovat během tří minut v mikrovlnné troubě. Cestování s dětmi tak bude opět o něco jednodušší.

Flexibilní tvar dudlíků Avent ultra soft podporuje přirozený vývoj dětských zubů a dásní. Jsou vyrobeny z lékařského silikonu a neobsahují BDA. Budou se prodávat od konce dubna 2017 v balení po dvou kusech za doporučenou maloobchodní cenu 239 Kč. Více na www.philips.cz/avent.

Reklama