Přichází průlom v technologii barvení vlasů. Držte krok s aktuálním trendem LOHAS, který klade důraz na zdravý a udržitelný životní styl. Vyzkoušejte barvení bez amoniaku s novou značkou Essential Color od Schwarzkopf. Ta přináší první dlouhotrvající barvy na vlasy s přírodními složkami liči a bílý čaj, s perfektním krytím šedin. Essential Color vám přináší nový zážitek z barvení s příjemným ovocnou vůní a výrazně lepším pečujícím účinkem o vlasy. Vybrat si můžete z patnácti odstínů inspirovaných samotnou přírodou.

„Svět se mění a stále větší důraz je kladen na zdraví lidí i naší planety. Proto přichází i nový trend LOHAS, který klade důraz na zdravý životní styl a udržitelnost. Stále více žen proto dává přednost výrobkům s přírodními složkami. Přitom ale vyžadují stoprocentní účinnost, na kterou byly dosud zvyklé,“ říká Armin Morbach, odborník na péči od Schwarzkopf. „Essential Color mě naprosto přesvědčila,“ dodává Armin Morbach. „Její barvy jsou přirozeně krásné a současně jasně zářivé. A moc se mi líbí jejich ovocná vůně.“

Essential Color je úspěchem Schwarzkopf odborníků na péči o vlasy. Jde o výsledek vývoje produktu, který zaručuje dlouhotrvající, intenzivní a jasně zářivé barvy vlasů. Perfektně kryje šediny a obejde se bez amoniaku. Nové vysoce účinné složení navíc obsahuje přírodní složky, například výtažky z certifikovaného organicky pěstovaného bílého čaje a liči. Ty zjemňují povrch vlasů a propůjčují jim intenzivní lesk a příjemný pocit na dotek.

essential

Jako prémiový výrobek obsahuje každé balení barvy Essential Color také 50 ml balzám pro intenzivní péči s vitaminem B3 a provitaminem B5, který vystačí až na čtyři použití. Po obarvení pečuje Essential Color o vlasy až k jejich konečkům, posiluje jejich strukturu a dodává jim výrazné barvy a smyslný třpyt i po následném mytí.

Řada Essential Color nabízí paletu patnácti odstínů od přírodně plavého, přes kaštanový a světle zlatohnědý až po modročerný. Jde o pečlivě vybrané barvy inspirované samotnou přírodou. Perfektně kryjí šediny a propůjčují vlasům jasně zářivé barvy a příjemný pocit na dotek - a to vše zcela bez amoniaku.

Essential Color právě přichází do obchodů a nabízí tyto odstíny

205 Extra světle plavý 208 Přírodně plavý 212 Světle zlatoplavý
215 Středně plavý 220 Tmavě plavý 225 Kaštanový
230 Mahagonový 240 Světle hnědý 245 Světle zlatohnědý
250 Středně hnědý 260 Tmavě hnědý 270 Černohnědý
280 Tmavě fialový 285 Modročerný 290 Černý

Doporučená maloobchodní cena nových barev Essential Color od Schwarzkopf je 159,90 Kč.

111 let Schwarzkopf

V roce 2009 jsme oslavili 111 let od okamžiku, kdy si v Berlíně otevřel chemik Hans Schwarzkopf malou drogerii. Schwarzkopf dnes patří mezi nejsilnější zastřešující značky společnosti Henkel, pod kterou spadají všechny výrobky v kategoriích barev na vlasy, vlasové kosmetiky a stylingu. Kromě maloobchodních značek (Schwarzkopf Retail) patří do jejího portfolia i profesionální výrobky (Schwarzkopf Professional). Henkel je známým průkopníkem vývoje nových výrobků a technologií a v současné době má na kontě přes 7 600 patentů. Značka Schwarzkopf, jež neustále drží krok s dobou, opakovaně ovlivňuje trhy svými průlomovými technickými objevy a inovacemi.


Již více než 130 let je Henkel vedoucím výrobcem značek a technologií, díky kterým je lidský život snazší, lepší a krásnější. Společnost, která patří do žebříčku Fortune Global 500, působí ve třech oblastech - prací a čisticí prostředky, kosmetika a lepidla a technologie. Více než šedesát procent svého obratu společnost Henkel vytváří v oblasti rychlo obrátkového spotřebního zboží, zatímco průmyslový segment má na celkovém obratu téměř 40%podíl. V účetním roce 2008 činil její obrat 14,1 mld. eur a provozní zisk dosáhl 1 495 mil. eur. Skupina má více než 55 000 zaměstnanců na celém světě, kteří usilují o naplnění firemního motta „A Brand like a Friend“ (Značka jako přítel). Díky tomuto úsilí důvěřují značkám a technologiím Henkel lidé z více než 125 zemí.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

Reklama