Zcela nové Centrum Černý Most otevře zákazníkům své brány už 22. března 2013. Odstartuje tak novou éru nakupování u nás. Návštěvníci se mohou těšit na více než 160 obchodů, zábavní a relaxační zóny, interaktivní herní plochy pro děti i prostory pro pořádání akcí.

Jedinečný zážitek z nakupování podpoří výjimečný design interiéru i exteriéru obchodního centra, kterému dominuje osvětlená skleněná fasáda prezentující nové svěží logo v barvě citrusů. Českému trhu se zároveň poprvé představí hned několik unikátních značek. Zákazníci zajisté uvítají také nový atraktivní věrnostní program. U příležitosti otevření spouští centrum již 1. března zábavnou facebookovou soutěž o hodnotné ceny. Pro návštěvníky centra je od 22. do 24. března připraven také speciální doprovodný program.

ccm

Unikátní centrum uvádí na trh nové značky

Po dvou letech od zahájení výstavby se 22. března veřejnosti poprvé představí zcela nové Centrum Černý Most. Tento projekt byl navržen předními architekty úspěšné společnosti Benoy, která je pro své exkluzivní projekty známá po celém světě. Centrum za svojí originální barevnou fasádou skrývá plochu přes 81 000 m2 s více než 3 200 parkovacími místy a 162 obchodními jednotkami. Bohaté portfolio značek přinese zákazníkům centra atraktivní nabídku prodejen, která uspokojí i ty nejnáročnější. Patnáct značek zde dokonce oslaví svou pražskou či celorepublikovou premiéru a dalších více než dvacet obchodů centra se poprvé zákazníkům ukáže ve zbrusu novém kabátě.

Svou největší českou pobočku se širokou nabídkou sportovního zboží, jejíž rozloha je srovnatelná s hypermarketem, zde otevře Decathlon. Prostorná prodejna nabídne vybavení pro klasické i méně tradiční disciplíny, jako je například lukostřelba. Vůbec první obchody uvede na český trh největší polský řetězec s hračkami a dětskými či kojeneckými potřebami SMYK a portugalská móda pro nejmenší RINDO SQUID KIDS. Svou vlajkovou loď v síti českých poboček v Centru Černý Most otevírá italská Aeronautica a chybět nebude ani první pražská značková prodejna Mohito s pestrou kolekcí oděvů. Centrum představí pro Českou republiku unikátní značky také v oblasti gastronomie. Zákazníci mohou například nakoupit tradiční britský čaj a kávu ve Whittard of Chelsea nebo vyzkoušet skvělou pikantní mexickou kuchyni v nové pobočce celosvětově oblíbeného řetězce Rancheros. Návštěvníci budou mít příležitost jako první ochutnat po domácku vyrobenou zmrzlinu a další cukrářské produkty rodinné firmy Grycan s více než 65letou tradicí. Žhavou novinkou potěší zákazníky největší český Marks & Spencer, který na trh uvádí supermarket s čerstvými potravinami zcela totožný s britským originálem. Centrum přinese inovace i na poli zábavy - moderní kino Cinestar s celkem devíti sály. Centrum Černý Most připravilo také jedinečný věrnostní program, který členům nabídne výhodné slevy i nadstandardní služby jako například stylistka nebo shopping asistent zdarma.

ccm

„Těší nás, že takto velký projekt, jakým byla výstavba nového Centra Černý Most, nyní můžeme představit veřejnosti. Použili jsme nejnovější materiály i technologie v souladu s naší politikou udržitelného rozvoje a co nejnižšího dopadu na životní prostředí. Zákazníkům přinášíme centrum zcela nové generace, jehož koncept vyniká moderním a zároveň ekologickým designem, zajímavým věrnostním programem pro ty nejvěrnější, rozmanitou nabídkou značek, nadstandardních služeb i zábavy. Nové Centrum Černý Most je nyní výjimečným místem nejen k nakupování, ale i setkávání, odpočinku a trávení volného času,“ řekl Arnaud Burlin, výkonný ředitel Unibail-Rodamco pro střední Evropu.

Zapojte se do soutěže na Facebooku a vyhrajte krásné ceny!

U příležitosti otevření proběhne od pátku 22. března až do neděle 24. března, vždy od 10 do 20 hodin, speciální doprovodný program. Vystoupí například oblíbená hudební skupina Charlie Straight a pro děti bude připraveno malování na obličej, bublinář, divadlo i řada soutěží. V průběhu celé otevírací doby mohou zákazníci navíc využít lákavých slev a mimořádných nabídek prodejen. Již od 1. března mají facebookoví fanoušci možnost Centru Černý Most posílat svá virtuální přání, která budou uveřejněna na velké „offline“ zdi v novém centru. Originální vzkazy budou odměněny lákavými cenami.

Více informací naleznete na www.necoseotevira.cz

(red)

Reklama