Znáte ve svém okolí těhotnou ženu či čerstvou maminku, nebo se sama řadíte do této početné skupiny žen? Tak potom Vám můžeme doporučit nové čaje Teekanne z řady Mother&Child. TEEKANNE z řady Mother&Child představila 3 druhy – Čaj pro těhotné ženy, Čaj pro kojící maminky a Dětský bylinný čaj pro děti od ukončeného 3. měsíce věku. Užitečným dárkem potěšíte své přátele a známé, nebo si čaj koupíte přímo pro sebe a zjistíte, že po krátké době užívání se cítíte velmi uvolněně a plná energie. Čaje jsou postavené na bylinné bázi, mají velmi příjemnou vůni a chuť a zbaví vás nepříjemných obtíží spojených s těhotenstvím a kojením. Odměnou bude šťastnější a spokojenější miminko.

Chcete si o čaje zasoutěžit? Klikněte ZDE!

A tady je základní informace o čajích z řady Mother&Child Teekanne:

TEEKANNE Čaj pro těhotné je vyváženou bylinnou směsí, která zpříjemňuje krásné období těhotenství. Mezi jeho účinky patří odvodňování, usnadnění trávení a také redukci napětí a stresu. Pomáhá vyplavovat škodlivé látky z organizmu, příznivě působí při trávicích potížích – pálení žáhy, nechutenství a nadýmání. Obsahuje především kopřivu, mátu, meduňku, žebříček a listy malin.

TEEKANNE Čaj pro kojící maminky díky pečlivě zvolenému složení bylin usnadňuje kojení a podporuje tvorbu mateřského mléka. Mezi jeho další efekty patří podpora dobrého zažívání a působí proti nadýmání dítěte. Obsahuje zejména meduňku, fenykl, anýz, kmín, kopřivu a levanduli.

TEEKANNE Dětský bylinný čaj je vyvinutý pro děti od ukončeného 3. měsíce věku. Obsahuje osvědčenou směs fenyklu a anýzu. Pomáhá dětem regulovat zažívání a působí proti plynatosti, která způsobuje potíže právě v kojeneckém věku. Je vhodný pro každodenní použití. Vaše miminko bude po tomto čaji šťastnější a spokojenější.

Doporučení Kateřiny Svobodové, porodní asistentky z porodnice U Apolináře v Praze:
„Novinkou na trhu od společnosti Teekanne jsou čaje z nové řady Mother&Child. Na jejich blahodárném účinku se shodují nejen ženy, které čaje užily, ale i zdravotníci z řad lékařů a sester. Čaje Teekanne jsou nedílnou součástí života žen, které rády pečují nejen o své zdraví, ale i zdraví svých dětí. Užití čajů Teekanne přispívá nejen ke chvilkám pohody, ale díky svému složení napomáhá odstranit některé nepříjemné projevy, které těhotenství a mateřství provázejí. Toto vše mi potvrdily i ženy v naší ordinaci, a proto jako porodní asistentka Vám mohu tyto čaje vřele doporučit. Z vlastní zkušenosti vím, že některým ženám nedělá pití kávy v těhotenství dobře, a tak s vděkem přijaly tuto novinku od společnosti Teekanne. Myslím si, že mohu s nimi v tomto směru plně souhlasit.“

Kde čaje získáte?
Čaje jsou k dostání v lékárnách, v běžných obchodních sítích (např. Tesco, Globus, Hypernova, Interspar), ale i v drogeriích (DM, Schlecker, Rossmann atd), a to v doporučené prodejní ceně 39,90 Kč za balení.

Reklama