Zrovna před Silvestrem jsem si koupila boty na cvičení Reebok, které byly zlevněné ze 1799,- na polovinu. Mám z nich velkou radost a už jsem je „zacvičila“ v posilovně. Jsou super a za plnou cenu bych si je asi nepořídila. Slevy jsou podle mě výborná věc u značkových drahých věcí, sportovních potřeb a tak, plně využívám nejvíc sezónních výprodejů, ty jsou fajn. Lyže, brusle, kola a podobné sportovní věci je milé nakupovat, když je výprodej a slevy jsou velké. Všem vřele doporučuju!

Myslím si, že žádná z nás není tak bohatá, aby mohla bezhlavě utrácet horentní sumy za oblečení a sportovní vybavení, které je podle mého názoru předražené, a i když jsou slevy třeba 40 - 70 %, stejně nejsou prodejci ve ztrátě. Takže bych slevy uvítala častěji a vůbec nejlepší by byly „stálé slevy“, ale to je už jenom utopie.

Vaše Helip


No, to by mě právě zajímalo, jak moc je to zboží ve skutečnosti předražené. Doma mi vždycky říkávali: Nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. Moje maminka si koupila jeden kousek oblečení za dlouhou dobu, drahý a kvalitní. Někdy mi ale připadá, že dneska už se na cenu jako měřítko kvality prostě spolehnout nedá. Když pak totéž vidíte ve výprodeji za babku... A největším šokem pro mě vždycky je, když se se stejným zbožím, které jsem viděla v seriózně se tvářícím kamenném obchodě, potkám na vietnamském tržišti.

 

Reklama