Společnost HARIBO CZ představuje bonbony „Pico-Balla“ – želatinová kolečka se  sladkou náplní. Pestrou barevností i ovocnou chutí potěší „Pico-Balla“ malé fotbalisty. Drobná cukrovinka evokuje letící míče. Jednotlivé bonbony se skládají ze tří kontrastních barevných dílků. Želatinová kolečka červené, modré, žluté a zelené barvy dotvářejí barevné náplně.

 

„Bonbony „Pico-Balla“ jsou vyrobeny z kvalitní přírodní želatiny,“ říká obchodní a marketingový ředitel společnosti HARIBO Aleš Aldo Koláček. „Obsahují karnaubský vosk. Jedná se o rostlinný vosk získávaný z palmových listů. Složením je to vosk tvrdý, typický obsahem pryskyřice. V potravinářském průmyslu se používá pro výrobu polev a leštění potravin, např. čokolád nebo žvýkaček,“ dodává pan Koláček.

 

 

Zábavná želatinová pochoutka pro malé i velké – tak je možné charakterizovat bonbony „Pico-Balla“ společnosti HARIBO. Na český trh přicházejí tak atypické hravé bonbony, které lákají zejména barevnou pestrostí. Pro výrobu bonbonů se používají převážně přírodní suroviny. Výrobek obsahuje špičkovou želatinu, která podporuje růst vlasů, nehtů a příznivě ovlivňuje organismus.

 

V obchodní síti jsou v prodeji v balení 100 g za MOC 19,90 Kč a 200 g za MOC 39,90 Kč.                 
                            

 
Poznámka: reaguji na informaci o "nedůvěre k novince", tak na důkaz předkládám fotodokumentaci obalů.  Je pravdou, že se podobají, no představované bonbóny jsou novou verzi Pico Balla.

Informaci o novine jsme obdrželi před pár dny z přímých zdrojů.  
Náš magazín je seriózní a určitě by jsme vás nepřesvědčovali klamavou reklamou... !!!!!!!!!!!!!!

Zdravím Vás všechny!!! :-) Bohužel, teď nemůžu vstupovat do diskuze, protože nejsem v redakci. Chci vám jen říct, že vás mám všechny Ženy In ráda a  děkuji za všechny dotazy, které posíláte.
Dvojnásobní radost je připravena pro milovníčky bonbónů HARIBO :-) Na základě vašich reakcí a zájmu o tuto značku budu pořádat soutěž o HARIBO. Pěvně věřím, že vás to potěší. Sama vím, že tyto bonbóny patří do vyšší cenové kategorie, tak to možná někomu pomůže...

Můj speciální pozdrav směruje k Vivian, která si zaslouží malé překvapení. Pokud máte u nás Vivian v registraci i svoji adresu, dovoluji si Vám zaslat malý dárek :-) !!!!

Tak se mějte zatím hezky a budeme se číst příští týden!!!     
PS: když najdete nějaké gramatické chybičky, omlouvám se. Snažím se psát jak nejlíp umím a to bez korektora...
 

 

Nové bonbóny                                                 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Původní verze

 Reklama