figaro

Čokoláda Figaro patří do našeho života už více než 50 let. I po několika desetiletích si díky tradiční receptuře zachovává neměnnou kvalitu, poctivou chuť i své příznivce.

Láska ke kvalitní čokoládě se přenáší z generace na generaci a spojuje lidi v každém věku. Značka Figaro proto rozšiřuje svoje portfolio o bonboniéry Figaro Naše chvíle, se kterými prožijete nezapomenutelné okamžiky v kruhu vašich blízkých.

V dnešní uspěchané době plné termínů, povinností a starostí nám zbývá jen málo času na to, co je skutečně důležité, naši rodinu a přátele. Zkuste se na chvíli zastavit a vychutnat si kouzlo chvíle strávené s milovaným člověkem, v kruhu rodiny či s přáteli. Nabídněte svým nejmilejším pralinky Figaro Naše chvíle a prožijte společně výjimečné čokoládové potěšení. Nové bonboniéry přicházejí na český trh ve třech lahodných příchutích - Marcipán, Mandlovo-čokoládový krém a Cappuccino.

Bonboniéry Figaro Naše chvíle spojují malé i velké, dále spojují tradici s léty prověřenou kvalitou, ale především drží rodinu pohromadě. Přinášejí vám kousek romantiky, přátelství a rodinného štěstí, které si můžete dopřát každý den.

Vzpomeňte si na své blízké a dejte jim najevo, jak vám na nich záleží. Milá pozornost ve formě bonboniér Figaro Naše chvíle určitě zpříjemní vaše společné setkání. Můžete si je vychutnat v menším (54,90 Kč) nebo středním balení (69,90 Kč). Na krabičkách bonboniér jsou vyobrazené nejpříjemnější momenty života - chvíle strávené s rodinou, milovanou osobou a přáteli. Nezapomínejme proto na vzácnost a neopakovatelnost právě těchto společných okamžiků.

1. Bonboniéra Figaro Naše chvíle Marcipán

Bonboniéra Figaro Naše chvíle Marcipán obsahuje bonbóny s marcipánovou příchutí obalené v mléčné čokoládě.

figaro

Doporučená maloobchodní cena...

  • Bonboniéra Figaro Naše chvíle Marcipán 105 g 54,90 Kč
  • Bonboniéra Figaro Naše chvíle Marcipán 168 g 69,90 Kč

2. Bonboniéra Figaro Naše chvíle Mandlovo-čokoládový krém

Bonboniéra Figaro Naše chvíle Mandlovo-čokoládový krém obsahuje bonbóny s mandlovo-čokoládovou náplní a rýžovými kousky obalené v mléčné čokoládě.

figaro

Doporučená maloobchodní cena...

  • Bonboniéra Figaro Naše chvíle Mandlovo-čokoládový krém 127,4 g 54,90 Kč
  • Bonboniéra Figaro Naše chvíle Mandlovo-čokoládový krém 176,4 g 69,90 Kč

3. Bonboniéra Figaro Naše chvíle Cappuccino

Bonboniéra Figaro Naše chvíle Cappuccino obsahuje čokoládové bonbóny v mléčné čokoládě s náplní s příchutí cappuccino.

figaro

Doporučená maloobchodní cena...

  • Bonboniéra Figaro Naše chvíle Cappuccino 120 g 54,90 Kč
  • Bonboniéra Figaro Naše chvíle Cappuccino 180 g 69,90 Kč

O společnosti Kraft Foods

Společnost Kraft Foods (http://www.kraftfoodscompany.com) pomáhá lidem ve 150 zemích světa vychutnat si opravdu každý den. Našich 100 000 zaměstnanců neúnavně pracuje na tom, aby naše potraviny byly kvalitní, měly skvělou chuť a přinášely spotřebitelům radost. Ať už jde o americké značky sýrů, polotovarů a dresinků Kraft, kávu Maxwell House a maso Oscar Mayer nebo naopak světově proslulé sušenky Oreo a LU, smetanové sýry Philadelphia, kávu Jacobs a Carte Noire, instantní nápoje Tang nebo čokoládu Milka, Cote d'Or, Lacta a Toblerone, naše značky každý den vykouzlí úsměv na tváři miliónů lidí. Kraft Foods Inc. (NYSE:KFT) je druhou Kraftnejvětší potravinářskou společností na světě a dosahuje výnosů 42 miliard USD ročně. Společnost je součástí indexu Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor's 500, Dow Jones Sustainability Index a Ethibel Sustainability Index.

Reklama