MORATradiční česká značka MORA myslí na komfort a bezpečí svých zákazníků i jejich dětí. V květnu zavádí do výroby nová „chladná“ dvířka, kterými budou vybaveny všechny sporáky a vestavné trouby MORA. Moderní konstrukce dvířek splňuje náročné požadavky evropské normy snižující oteplení na čelním povrchu spotřebiče a nabízí také estetické a uživatelské bonusy.

Konstrukční změny na nových dvířkách jsou patrné nejen na dotek, ale také na pohled – po otevření dvířek sporáku či trouby. Dvířka mají velkou celoskleněnou vnitřní plochu, která se velmi snadno čistí. Výhodou je možnost sklo jednoduše demontovat a bez velké námahy umýt. Stačí otevřít dvířka do polohy STOP, vyšroubovat dva šrouby z vrchní lišty a lištu sejmout. Už žádné riziko popálení dětí o rozpálená dvířka, ani nekonečné drhnutí skel dvířek!

Nová „chladná“ dvířka jsou další z řady výhod sporáků MORAMORA. Velmi praktická je také mřížka STABIL PLUS, která zaručuje maximální stabilitu a bezproblémový posun nádobí různých velikostí na mřížce. Úsporný ECO program pečení umožňuje s nejnižší spotřebou energie dosáhnout ten nejlepší výsledek. Originální příslušenství MORA, smaltované čtvercové plechy – včetně extra hlubokého pekáče MAXI o objemu až 7,5 l, se snadno čistí nejen
v dřezu, ale i v myčce. Některé modely sporáků MORA jsou vybaveny teleskopickými výsuvy pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci s plechy. Speciální program WATER SYSTÉM usnadňuje čištění interiéru trouby. Funkce Cmax se postará o rychlý předehřev trouby na zvolenou teplotu, oproti běžnému ohřevu trouby ušetří až 50 % času. Sporáky MORA jsou navíc úsporné a maximálně ohleduplné k životnímu prostředí, díky speciální izolaci a konstrukci dvířek s odrazovým reflexním sklem mají všechny sporáky MORA s multifunkční troubou energetickou třídu A.

100 % servis po celé ČR – logické a snadné ovládání – technická dokonalost.

Objevte svět MORA. Svět unikátní spolehlivosti, kvality a komfortu.

MORA

Reklama