Do začátku prvního z osmi dílů „televizní události jara", jak Bailando Nova sebevědomě nazývá, zbývá už necelý měsíc, takže bylo právě načase představit nejen soutěžící, ale i moderátory.

Moderátoři: Těmi se stalo „skvěle vybrané duo" ve složení Kristina Kloubková a Dalibor Gondík. První jmenovaná je tanečnicí Divadla Ta Fantastika a herečka známá ze seriálu Poslední sezóna či filmů Johanka z Arku nebo Milenci a vrazi. Dalibora Gondíka není potřeba představovat - jeho tvář se na Nově objevuje již několik dlouhých let, za které prošel estrádou GoGo Show, Testy národa a Radami ptáka Lostukáka.

Porota a pravidla soutěže: Složení čtyřčlenné poroty tvořené z profesionálních tanečníků a známých osobností je prozatím neznámé, ale už teď se ví, že podstatným způsobem rozhodne o vítězi. Týden co týden může každý tým obržet až deset bodů za předvedený tanec, který natrénoval za dohledu choreografa - dva týmy s nejmenším počtem bodů však budou nominovány na vyřazení. Pár, který za nadcházející týden obdrží od diváků nejméně hlasů, bude v pátek vyloučen z parketu. Tímto způsobem se bude pokračovat až do 1. června, kdy se ve Velkém finále rozhodne o vítězi.

Taneční páry:
Petr Pik a Lucie Borhyová. Dvaadvacetiletý Petr tančí pro svoji rodinu. V případě výhry by chtěl zařídit šťastný život svému 21měsíčnímu synovci Danovi.
Daniel Šnajdr a Adéla Gondíková. 29letý Daniel v případě výhry pomůže kamarádce Lence, úspěšné handicapované sportovkyni, které hrozí ochrnutí horních končetin. Před několika lety se spolu seznámili právě při sportu.
Jaroslav Molnár a Iva Kubelková. 33letý městský policista chce pomoct čtrnáctileté Ivě, které se vloni 16. srpna zhroutil život a kterou si sám vyhledal. K výhře mu bude dopomáhat modelka Iva Kubelková
Jana Gonsoriová a Tomáš Krejčíř. Na devětadvacetiletou Janu čeká doma její tříletá dcera Adélka, pro kterou může spokojený život zařídit právě její maminka. Oporou na parketu jí bude herec z Rodinných pout a Ordinace v růžové zahradě.
Ladislava Dolná a Jiří Mádl. Nejmladší účastnice soutěže chce pomoct své sestře Jitce - společně si myslely, že je nemůže nic rozdělit. Opak se bohužel stal pravdou.
Zdeněk Fiala a Jana Paulová. 26letý Zdeněk si vzal příklad z vlastní zkušenosti a v případě výhry by chtěl pomoct 150 dětem v Domě dětí a mládeže. Pokud se nepodaří sehnat dostatečné množství peněz, dům se zavře a děti skončí na ulici.
Lenka Sekaninová a Zdeněk Podhůrský. Čtyřiadvacetiletá Lenka by se chtěla odvděčit své mamince. Díky ní její dcery nikdy nestrádaly a mohly se věnovat tanci, a to i přesto, že byla rodina takřka bez finančních prostředků.
Lada Kománková a Richard Tesařík. 34letá Lada žije s hodným manželem a dvěma dětmi spokojeně na vesnici, její pomoc však potřebuje 7letá Karolínka - kamarádka dětí. K výhře ji může přivést zpěvák YoYo Bandu Richard Tesařík.


Tak co, budete se dívat? :-)

Reklama