White Now je nová zubní pasta od značky Signal, která vám umožní rozzářit váš úsměv kdykoliv a kdekoliv. Je to první zubní pasta s okamžitým bělicím účinkem, působí totiž jako make-up pro vaše zuby. Signal White Now dočasně propůjčí vašemu úsměvu zářivější vzhled. Je ideální pro příležitosti, kdy potřebujete zazářit ještě více než jindy. Nová pasta je vytvořená na principu optického efektu. Modrá pěna pasty zanechá po vyčištění na zubech jemný modrý film, který ve spojení s přirozeným nažloutlým odstínem zubů vytvoří optický efekt bílého úsměvu. Více informací o novince a soutěž o zajímavé ceny najdete na webových stránkách www.rozzartese.cz.

 

V dnešní uspěchané době každá z nás minimálně jednou zatoužila mít něco okamžitě. Obchody s rychlým občerstvením, rychlé sms jízdenky na MHD, rychlokurzy jazyků… Vše je důkazem, že hledáme řešení, která by zabrala co nejméně času a poskytla nám požadovaný výsledek. Jedním z příkladů je, kromě jiného, permanentní make-up, který šetří čas jinak věnovaný nanášení líčidel. Nebylo by to skvělé, kdybyste kdykoliv během pouhého okamžiku mohli získat bělejší a oslnivější úsměv? Díky Signal White Now můžete! Signal White Now je první zubní pasta, která již po prvním vyčištění přináší okamžitý efekt bělejších zubů*. Podle ankety, která proběhla v červnu na webu www.nadoma.cz a které se zúčastnilo 2 467 žen, jsou pro krásný úsměv u 60 % respondentek velice důležité bílé zuby. Skoro 54 % žen by si připadalo v životě jistější se zářivě bílým úsměvem.

 

Jak White Now působí? Její modrá pěna zanechává na zubech jemný modrý film, který podstatně snižuje vnímání žluté barvy zubů, a tak vytváří optický efekt bělejšího a zářivějšího úsměvu. Kromě toho má Signal White Now také postupný bělicí účinek, takže jejím dlouhodobým používáním dosáhnete bělejších zubů.

Pasta je zcela vhodná pro každodenní používání. Kromě kosmetického využití je Signal White Now kvalitní zubní pasta s obsahem fluoru, takže má všechny účinky běžné zubní pasty. Navíc ledově svěží příchuť Signal White Now zanechá ve vašich ústech chladivý pocit svěžesti.

 

Více informací o novince se dozvíte na webových stránkách www.signalweb.cz. Pokud chcete hrát o zajímavé ceny, navštivte stránky www.rozzartese.cz. Najdete zde interaktivní vědomostní test, díky kterému můžete soutěžit o dva mini počítače Asus Eee PC, nebo každý den vyhrát jednu ze tří cestovních taštiček Signal White Now Travel Pack. Chcete vědět, zda správně využíváte v životě Váš úsměv? Otestujte se na webu www.testusmevu.cz.

 

*Okamžitý efekt je krátkodobý. Klinická studie optického pocitu z okamžitého bělicího efektu na 78 účastnících.

Reklama