5b51cdbf02ba3obrazek.png

VŮNĚ
Tato příjemně ženská vůně se otvírá citrusovými nóty a dotekem šumivého růžového pepře spolu se svěžím ananasovým sorbetem. V srdci se rozeznívá vůně buketu květin – čajové růže, jasmínu Sambac a Gardénie. Dovršením je elegantní krémové dřevo, pačuli a pižmové nóty.

“S vůní Coach Floral jsme chtěli vytvořit pozitivní a povznášející vůni. Je inspirovaná naším podpisem Tea Rose a evokuje lehkost jara a léta.”  —Stuart Vevers, Creative Director.

INSPIRACE
Vůně Coach Floral je inspirována podpisem Tea Rose, který se objevuje na kožených taškách a doplňcích značky. Tento ženský designový prvek se poprvé objevil v jarní kolekci roku 2016 a stále se každou sezónu vyvíjí novým a inovativním způsobem.
 
NÓTY
Hlava: Ananasový sorbet, Citrus, Růžový pepř
Srdce:  Čajová růže, Jasmín Sambac, Gardénie
Základ: Krystalové pižmo, Krémové dřevo, Esence z Indonéské pačuli   
 
Parfuméři: Shyamala Maisondieu, Nadege Le Garlantezec, Nathalie Gracia-Cetto

5b51ce948623aobrazek.pngFLAKON
Díky kouzlu Tea Rose je tento ženský oválný flakon Coach Floral oslavou designu, který inspiroval vůni a ikonickou značku Coach. Otočný uzávěr s rozprašovačem nabývá stejné podoby jako původní uzávěr, který se poprvé objevil na taškách Coach v roce 1954. Vyobrazení kočáru taženého koňmi, jakožto symbolu bohaté historie řemeslné výroby značky, je vyraženo na skle flakonu. Růžovo zlatá visačka, kterou se od 70. let pyšní každá taška Coach, dokonale podtrhuje celý design flakonu.
 
BALENÍ
Elegantní krabička s vyraženými světlerůžovými čajovými růžemi zrcadlí ikonické kožedělné řemeslo každé tašky Coach. Součástí obalu je také logo kočáru s koňmi v růžovo zlatém provedení.

TVÁŘ
Coach Creative Director Stuart Vevers obsadil herečku Chloë Grace Moretz jako tvář kampaně. Herečka úzce spolupracovala se značkou Coach již v několika kampaních a je skutečným prototypem Coach Girl. Je nezávislá, sebevědomá a oplývá přirozenou krásou.
“Je to pro mě čest být tváří nové vůně. Každá vůně mi připomíná spoustu zážitků a Coach Floral má pro mě výjimečný význam. Okamžitě poznáte, když je vůně pro Vás tou pravou.”
 
PŘÍBĚH ZNAČKY COACH
 
Coach – originální americký módní dům zaměřený na luxusní kožené doplňky byl založen v roce 1941 v srdci Manhattanu. Ze skromné malé rodinné dílny v New Yorku Coach vyrostl do ikonické globální lifestylové značky s konceptem nabízejícím bezchybnou kvalitu, řemeslné zpracování a design.
Od roku 2013 pod vedením Výkonného kreativního ředitele Stuarta Veverse se Coach v mnoha ohledech vrátil ke svým kořenům s novou interpretací moderního luxusu.

Reklama