Vítejte v nové Ženě-in. Po dlouhých letech dostala líbivější a modernější kabát a spoustu nových funkcí a vylepšení, po kterých řada z vás volala. Přinášíme vám krátký návod pro snazší a rychlou orientaci.

Pokud narazíte na webu na jakýkoli problém, nebo se chcete zeptat na něco k funčnosti, je vám k dispozici diskuse na Ženě-out nebo lépe pište na redakce@zena-in.cz


Lišta

Co mám dělat při návštěvě Ženy-in?

Doporučujeme, abyste se přihlásila, budete mít k dispozici řadu funkcí. Pokud ještě nejste registrovaná, můžete tak provést ZDE.

Kde najdu seznam přihlášených čtenářek?

Po přihlášení uvidíte pod logem Ženy-in řádek začínající vaší přezdívkou či jménem. V něm přejděte na položku x kamarádek online.

Zde si můžete do seznamu přidat uživatele, u kterých chcete vidět, zda jsou online.

Mohu posílat uživatelkám soukromé vzkazy?

Ano. Po přihlášení uvidíte pod logem Ženy-in řádek začínající vaší přezdívkou či jménem. V něm přejděte na položku x zpráv. V kolonce vpravo v Osobním menu pak u Zpráv vyberte, zda chcete poslat novou, číst staré apod…

NEBO

V diskusi klepněte na jméno čtenářky a následně vpravo v Osobním menu zvolte Poslat uživatelce novou zprávu.

Co je to moje lišta a jak funguje? Jak si přidám diskusi/článek do lišty?

Jakmile se přihlásíte, uvidíte nově umístěnou tradiční Mojí lištu v „prostředním" sloupečku strany. Lišta zobrazuje 10 posledních nejaktivnějších diskusí (= někdejší auditka) a články, které sledujete.

Jejich pořadí v boxu se mění podle toho, zda někdo právě reagoval, nejnovější jsou nejvýše. V jejich detailu pak najdete kompletně všechny diskuse – zde si tlačítkem v kolonce Pref. můžete zvolit, které diskuse chcete v liště sledovat. (Pozor! Pokud nesledujete žádné diskuse ani články, lišta není aktivní a je skrytá.)

Pokud si do lišty chcete přidat další položky, je to snadné. V kterémkoli článku nebo diskusi (auditku) najdete na jeho konci hvězdu, po kliku na symbol jej už sledujete. Opačným postupem klikem na červený symbol ukončíte sledování a odeberete článek/diskusi z Mojí lišty.

Jak zjistím, zda jsem vyhrála v soutěži?

Po přihlášení uvidíte pod logem Ženy-in řádek začínající vaší přezdívkou či jménem. V něm přejděte na položku Váš profil. V pravém sloupci Osobní menu pak klikněte na položku Soutěže. Zde pak vidíte, jakých soutěží jste se zúčastnila a zda jste něco vyhrála.

Co je to můj profil a kde ho najdu?

V profilu můžete měnit kompletně své údaje, posílat vzkazy, sledovat soutěže, kterých jste se zúčastnila apod… Zkrátka máte všechny potřebné informace o své aktivitě na magazínu přehledně na očích.

Po přihlášení uvidíte pod logem Ženy-in řádek začínající vaší přezdívkou či jménem. V něm přejděte na položku Váš profil. V pravém sloupci pak máte nabídku:

 • Zobrazit všechny údaje - možnost měnit osobní údaje a jejich zobrazování. Každou jednotlivou změnu je potřeba potvrdit tlačítkem Odeslat.
 • Základní profil - obdoba předchozího.
 • Kamarádky - seznam vašich kamarádek. Můžete sledovat, kdo je on-line, případně přímo posílat vzkazy. Pokud si vás někdo přidá jako kamarádku, je zde možnost blokování takového přátelství apod...
 • Avatar a fotografie - nahrajte si svůj avatar (zobrazuje se u diskusí) nebo fotku (zobrazuje se v profilu).
 • Komentáře - poslední komentáře, které jste napsali napříč webem.
 • Soutěže - soutěže, kterých jste se zúčastnili a správně/chybně odpověděli.
 • Fotogalerie - seznam vašich fotoalb rozdělených podle přístupových práv.
 • Nové fotoalbum - založení nového fotoalba, přesune vás přímo do příslušné sekce magazínu.
 • Přijaté zprávy - zprávy, které jste obdrželi. Na jejich počet upozorní i lišta pod hlavním menu na vrchu stránky.
 • Odeslané zprávy - zprávy, které jste odeslali.
 • Nová zpráva - vytvoření nové zprávy.
 • Emailová upozornění - nastavení zasílání redakčních e-mailů a soukromých upozornění.
 • Založené diskuze - diskuse, které jste vy osobně založili.
 • Sledované diskuze - diskuse, které sledujete a které se objevují v liště. Seznam umožňuje řazení podle různých preferencí.
 • Založit novou diskuzi - založení nové diskuse, přesune vás přímo do příslušné sekce magazínu.

Jak najdu konkrétní článek nebo diskusi?

V článcích i diskusních tématech se dá snadno vyhledávat, slouží k tomu box v záhlaví každé strany magazínu. Vyhledávání podle jmen autorů zatím nefunguje.

Kde najdu menstruační kalendář?

Jeho spuštění plánujeme v nejbližší době.

Pokud nemůžete najít funkci, na kterou jste byli zvyklí z předchozí verze magazínu, nezoufejte. V současné době je naprogramována 100% specifikace dle první etapy rozvoje a dále se pracuje na nových funkcích. Žena-in se tak bude nadále vyvíjet a řada užitečných funkcí a doplňků na vás teprve čeká.

Další otázky budeme postupně přidávat...

Reklama