Svět  Roxy
Jedinečná značka ROXY se zrodila pod slunnou kalifornskou oblohou v roce 1990. Sportovně založeným ženám přináší nejen originální praktickou módu, ale ztělesňuje i určité smýšlení a životní styl mladé ženy spokojené sama se sebou, dynamické, pozitivní a sebejisté, spontánní a veselé, která chce realizovat a sdílet své sny. Slézat hory, jezdit na vlnách nebo se jen klouzat po městských chodnících... Příroda je její hřiště, její vášeň. Je nebojácná, ale není lehkovážná. Krotí přírodu, překračuje své hranice a strach, aby mohla žít svou vášní. Žádná hora není příliš vysoká, žádná vlna není příliš velká. Její ženskost ji vždy dokáže vést.

My všechny chceme být ROXY: Odvážné a sebejisté, přirozeně krásné, radovat se a žít naplno... být uvolněné, rozpustilé a smyslné.


…to vše ukrývá nová vůně ROXY. 

Roxy je tvá!
Krabička je plná překvapení, výbušná růžová flirtuje s jemným stínem květu ibišku. Vnitřek krabičky je jako koupel ve slunci, překypuje zářivými a jasnými odstíny. A teď? Zavři oči! Nechej si lahvičku vklouznout do dlaně, ucítíš krystalickou čistotu lehce asymetrického oblázku, který vypadá jako by byl po staletí omýván vlnami... Sundej  kovový uzávěr s vyrytým logem ROXY a ukazováček si polož na rozprašovač...
Jedna. Dvě. Tři...
Navoň se!
Ucítíš  vánek. Jemná mlha tě přenese na tvou nejoblíbenější pláž…

Ponoř se do vůně
Vůni ROXY vytvořil Antoine Maisondieu (parfémář firmy  Givaudan). Je to květinová slunečná zářivá vůně, která je však i překvapivě elegantní. Je jako vzpomínka na pokožku hýčkanou  slunečními paprsky,  na které krystalky soli tvoří spletité obrazce... Pluje  na květinových a ambrových akordech, diskrétně si hraje se slanými nótami, které evokují …samozřejmě, oceán!

Popis vůně dle Antoine:
„Záměrem bylo, aby vůně byla jedinečná, dynamická a vyjádřila ducha Roxy. Proto jsem ji nejdříve zvýraznil nótami citrusové kůry a sametových malin, které vyjadřují její energickou a hravou povahu. Poté jsem přidal magnólii, konvalinku a fialku: veselé květiny se zářivou vůní. Nakonec jsem vybral pižmo a nádherný Ylang „bio”, který ve spojení s intenzívním  květem tropického mandlovníku vůni rozjasňuje harmonií Slané ambry.”

Žij eco-friendly!
ROXY je „Přirozeně Krásná“. Značka ROXY se aktivně zapojuje  do ochrany životního prostředí, proto si vybrala výjimečnou surovinu madagaskarský Ylang Bio s certifikátem  Ecocert. Pro získání esence z květů používá speciální destilační metodu, která chrání ušlechtilé části rostliny. Navíc při jejím pěstování respektuje všechna nařízení bio zemědělství  - žádné pesticidy ani chemikálie.

Násob své potěšení
Na stejné vlně jako první vůně ROXY přijíždí i dva koupelové produkty – Jemné tělové mléko a Sprchový gel. Obsahují extrakt z perel, pokladu oceánů, který hydratuje a remineralizuje pokožku. Tělové mléko je speciální pěsticí produkt, který navrací rovnováhu suché a jinak poškozené pleti a účinně bojuje proti příznakům stárnutí.  Pro zářivou pleť za každých podmínek: klimatických, sportovních i citových! 

Připrav se na obrovskou  vlnu z… ROXY
ROXY je jako naše milované vlny… ty, co se valí po třech a stáčejí se do dokonalého válce. Výsledek? Další dvě řady ROXY budou uvedeny v roce 2008. Jsou zcela odlišné, ale zároveň je řada věcí spojuje – jejich zájem o ekologii a dynamický duch.

První vůni ROXY si můžete koupit ve značkových prodejnách Quiksilver/Roxy a v síti parfumerií MARIONNAUD.

Řada a ceny
Eau de Toilette 100 ml:      1590,- Kč
Eau de Toilette 50 ml:      1350,- Kč
Eau de Toilette 30 ml:         950,- Kč
Jemné tělové mléko  s perlovým extraktem 150 ml:     590,- Kč
Sprchový gel s perlovým extraktem  150 ml:      590,- Kč

Věděli jste? Výzvy ROXY …
ROXY je aktivní a  stále přichází s něčím novým. Svojí podporou umožňuje, aby se na vlně úspěchu mohly vézt ty  nejlepší světové surferky, windsurferky a snowboardistky. Organizuje sportovní akce a závody po celém světě a velkou měrou se podílí na podpoře ženských prknových sportů.
Je soutěživou značkou, ale je také zapojena do řady charitativních aktivit. Sponzoruje boj proti rakovině prsu v akci nazvané „Keep a Breast” a aktivně se účastní v boji na podporu ochrany přírody.

Chcete tuto krásnou vůni vyhrát? Pak se zapojte do naší soutěže!