Ve skříni vám můžou viset šaty svůdně elegantní nebo jednoduše nedbalé, ale pečovat musíme o všechny, aby byly pořád stejně krásné. Evergreenem každého stylu, a tedy i každé skříně, je černá barva, která má ale jednu velikou nevýhodu – opakovaným praním má tendenci šednout a svoji oblíbenou halenku pak často musíme po krátké době ze svého šatníku vyřadit. Téhle nepříjemnosti můžeme zabránit používáním speciálního pracího prostředku Perwoll Black Magic, který ochrání černou barvu před vyblednutím. Nyní je k dostání s novou nádherně svěží vůní, která provoní vaše oblečení na dlouhou dobu.

Snad každý má doma oblíbený svetr či jiný kousek oblečení z jemných tkanin a snaží se o něj pečovat tím nejlepším způsobem. S podzimním obdobím přichází i módní sezóna černé barvy a pro zachování barvy, kvality vlákna a jemnosti je důležité o prádlo pečovat od samého začátku. Pomocníkem pro praní jemných tkanin a zachování barvy je Perwoll Black Magic obsahující speciální přísadu BlackFix®. Ta uzamkne černé a tmavé pigmenty ve vláknech a působí preventivně proti jejich vypírání. Výsledkem je zachování dokonalých tmavých odstínů i po častém praní. Navíc se během praní v Perwollu Black Magic nemusíme obávat nežádoucích bílých stop na oblečení.

Celou řadu speciálních pracích prostředků Perwoll doplňují ještě následující dva produkty. Jedná se o Perwoll Color Magic Fresh, vyvinutý speciálně pro barevné prádlo, a Perwoll Balsam Magic s extraktem z kašmíru, který je určený pro vlnu a jemné tkaniny. Perwoll zaručuje velmi jemnou péči o každé vlákno. Díky většímu podílu mýdla vzniká pěna, obalující vlákna tkaniny, a nedochází tak k jeho mechanickému odírání během praní. Je výhodné, že všechny druhy Perwollu jsou zároveň vhodné jak pro praní v pračce až na teplotu 60°C, tak díky své výborné rozpustnosti také pro ruční praní. To je ideální zejména pro jemné tkaniny, které je nutné prát při nízkých teplotách. Protože Perwoll neobsahuje bělidla ani optické zjasňovače, je k textiliím mírný a zachovává jejich skutečnou barvu. Díky neutralinu navíc vyprané šaty dlouho čerpají z magické a dlouhotrvající svěžesti.

Pokud chceme vlnu a jemné tkaniny zachovat co nejdéle jako nové, vyplatí se vybrat a používat ten správný druh speciálního pracího prostředku a zapomenout na běžné prací prostředky. Ty jsou určené spíše pro běžné prádlo vyrobené např. z bavlny nebo z různých druhů směsových tkanin. U jemných materiálů však mohou způsobit poškozování vláken nebo blednutí barev.

Perwoll Black Magic je v současné době v obchodech k dostání ve výhodném třílitrovém balení za cenu 199 Kč.

Reklama