Estée Lauder představuje nový odvážnější pohled na moderní ženskost - Modern Muse Le Rouge, novou vůni inspirovanou okouzlující a zároveň provokující tváří klasické vůně Modern Muse. Le Rouge znázorňuje ženu, která je sebevědomá, sexy a nikdy dlouho bez povšimnutí. Všechno se točí okolo její barvy - červené. Červená ztělesňuje její styl, její životní postoj a sílů její osobnosti. Le Rouge je inspirací. Se svojí smělostí, nadčasovým půvabem a záviděníhodným sebevědomím čeká na vaše reakce. Její styl a samotná přítomnost vždy zapůsobí. Je odvážná, sexy, provokativní a inspirativní.

Modern Muse Le Rouge

Vůně
Modern Muse Le Rouge
je svým nádechem ovocných orientálních plodů a bohatou vůní růží se sametovým koncem, vůní velmi kontrastní. Struktura parfému umožňuje ženám zažít vůni prostřednictvím dvou kontrastních akordů:

Ripened Roses Accord: Tento aspekt vůně věrně zachycuje nespornou smělost Le Rouge ženy a samotné barvy. Míchají se zde šťavnaté tóny Bourgeon de Cassis a malin, v kontrastu s výraznou vůní růžového pepře a šafránu, která splývá s květinovým bohatstvím bulharské růže.

Velvet Cream Accord: Sexy, provokativní, smyslná a dramatická stránka vůně je vyjádřena pomocí návykové směsi vůní madagarskaské vanilky, rafinovaného zemitého vetiveru a pačuli - to vše zakončeno silně ženskou vůní magnólie a jasmínu.

„Nešlo pouze o to zachytit podstatu červené barvy, ale také o zachycení stavu mysli, pulzujícího a dramatického postoje,“ říká Karyn Khoury, Senior Vice President, Corporate Fragrance Development Worldwide pro Estée Lauder. „Žena, která nosí tuto vůni, inspiruje skrze ni svoji neochvějnou sebedůvěru, styl a sofistikovanost. Žije svůj život proto, aby budila pozornost. Každá složka této vůně, byla pečlivě vybrána tak, aby tato její osobnost byla z vůně ihned zřejmá.“

Modern Muse Le Rouge

Múza
Kendall Jenner, hvězda módního světa a sociálních sítí debutuje ve své vůbec první kampani na parfém. Televizní spot byl natočen v režii s oceňovaným režisérem hudebních videií Jonasem Akerlundem, který ve spolupráci s Kendall přináší živoucí sílů parfému Moder Muse Le Rouge. Tisková kampaň byla nafocena pod taktovkou Mikaela Janssena, který zachytil nepopiratelný půvab, sílů a Kendellinu magnetickou osobnost.

Balení
Prvky glamouru a sofistikovanosti jsou na první dojem vidět na designu flakonu, ve kterém se Modern Muse Le Rouge ukrývá. Flakon je vysokého silného tvaru se zaoblenými rohy. Víčko parfému je inspirováno kultovním uzávěrem na vůbec prvním parfému od Estée Lauder - Youth Dew. Z designu jako takového vyzařuje silný ženský postoj. Všechny tyto rysy dohromady jen podtrhují sílu parfému Modern Muse Le Rouge a zároveň jsou jeho nedílnou součástí.

Modern Muse Le Rouge Shimmering Body Lotion: Lehké, luxusní, rychle vstřebávající se tělové mléko. Svojí hydratační formulí dodá vaší pokožce dávku hydratace a zanechá ji hedvábně jemnou a zářivou. Tělové mléko voní po Le Rouge, lze ho aplikovat samostatně nebo jako doplněk k parfému, který zintenzivní jeho vůni.

Limited-Edition Modern Muse Le Rouge Makeup Collection: Žádný vzhled není kompletní bez perfektně nalíčených očí, červených rtů a nehtů. Tato limitovaná kolekce provokativních odstínů vám zaručí, že nikdy neprojde bez povšimnutí. Inspirováno kultovním flakonem parfému Le Rouge i tyto nepostradatelné kousky jsou zabaleny v obalech stejně výrazného červeného odstínu.

Pure Color Envy Sculpting Lipstick in Envious, Red Ego and Carnal (910 Kč)
Pure Color Nail Lacquer in Envious (620 Kč)
Pure Color Envy Sculpting Eyeshadow Palette in Pink Mink (1470 Kč)

Doporučená prodejní cena:

  • Modern Muse Le Rouge 30 ml 1450 Kč / 54 EUR
  • Modern Muse Le Rouge 50 ml 2100 Kč / 76 EUR
  • Modern Muse Le Rouge 100 ml 2890 Kč / 104 EUR
  • Modern Muse Le Rouge Shimmering Body Lotion 1150 Kč / 42 EUR

Dostupnost: Vůně Modern Muse Le Rouge bude k dispozici od října 2015. Tělové mléko Modern Muse Le Rouge bude k dispozici pouze v buticích Estée Lauder od října 2015.

Reklama