Near, far, wherever you are, I believe that the heart does go on…

Jedna výjimečná žena, kypící vášní, otevřela svoje srdce a změnila tak životy na celém světě.

We’ll stay forever this way, you are safe in my heart and my heart will go on…. Která jiná hvězda by mohla mít takovou neuvěřitelnou moc okouzlit naši duši, pohnout s ní a dotknout se jí? Jen mocný hlas Celine Dion zní tak pravdivě, procítěně a přesvědčivě a oslavuje pocit sounáležitosti s daným okamžikem.

 

Jednoduché potěšení výjimečného života

 

Celine Dion představuje BELONG… svou novou vůni. Vůni, evokující jednoduché, ale přetrvávající potěšení, kterého si tato mezinárodní ikona  ve svém vlastním světe cení nejvíc.

„Tato vůně je o oslavě života,” říká Celine Dion o parfému BELONG. „Je o skutečné ženě, která miluje život, dokáže se upřímně smát a následuje své srdce. Je o vnitřní kráse ženy, její důvěře, vášnivosti a její smyslnosti. Tak se ráda cítím i já.”

Zpěvačka, produkující „No.1” hity, milující matka a okouzlující manželka - Celine Dion – ztělesňuje tolik pozitivních ženských hodnot, že neustále inspiruje množství fanoušků na celém světě ke snaze dosáhnout toho, čeho dosáhla ona sama. Prostřednictvím parfému BELONG nám tato hvězda nabízí pohled  do vlastního zákulisí - do reálného života přirozené a upřímné osobnosti, která   se chce o svou radost podělit s ostatními mladými ženami. Parfém BELONG je o odevzdanosti dané chvíli, o náležitosti k ní, která je vyjádřená ve sloganu „Patřit okamžiku.”


 

 

Úchvatná a svůdná aura

 

Celine Dion ve velmi úzké spolupráci s Coty Beauty vytvořila „květinovo - orientální” vůni, která vyjadřuje její koncept důvěrnosti, vášně a ženské krásy, vyzařující zevnitř...

 

Každý soubor vonných tónů ve vůni BELONG vyjadřuje emoce, které tvoří neměnný základ života Celine. Vrchní nóty pozůstávají z jedinečné kompozice „Joie de Vivre (Radost ze života)”, zanechávajíce za sebou pocit čisté radosti spolu s jiskřivými kořenitými tóny bergamotu a ananasu. Srdce vůně evokuje vnitřní teplo s nádechem elegantní a delikátní orchidey, pivoňky a něžného květu bavlníku. V odrazu neobyčejného, klidného a vyrovnaného vnitřního ducha Celine se základ vonné kompozice BELONG nese ve znamení vzácného dřeva Hinoki. Toto dřevo se používá na výstavbu posvátných budhistických chrámů   ve víře, že má vnitřní spirituální vlastnosti.

 

Originální, soudobé linie

 

Žena, která vezme do rukou flakon BELONG, pocítí čistou kvalitu v jeho váze a jedinečném tvaru. Pět hran z těžkého průzračného skla vytváří tvar pentagonu, symbolizujícího šťastné číslo Celine – pět.

 

Čisté linie flakonu jsou korunovány stříbrným gravírovaným prstencem a ladícím uzávěrem. Výsledný efekt flakonu zvýrazňuje odlesk vzácné bledé tekutiny v jeho nitru.

Papírový obal vůně má svěží fialkovou barvu, která dává tušit smyslně teplou esenci v jeho nitru. Obojí – flakon i krabička – ztělesňují čistou eleganci; příslib harmonie a tepla, které vyjadřuje název BELONG.

 

Vonnou linii BELONG tvoří:

 

Eau de Toilette              15 ml                            467 Kč 

Eau de Toilette              30 ml                            770 Kč 

Eau de Toilette              50 ml                            926 Kč            

Revitalizační sprchový gel          200 ml               288 Kč

Hydratační tělové mléko             200 ml               288 Kč

Parfémovaný deodorant               75 ml                269 Kč

 

Tři čtenářky tuto krásnou vůni mohou vyhrát v naší aktuální soutěži! Soutěžit můžete ZDE:

Reklama