V kampani Her Blossom září Cara Delevigne, která symbolizuje energickou duši typické Londýňanky. Pro tuto novou interpretaci Her zachytil Juergen Teller Caru na sérii přirozených snímků na jaře v jejím rodném Londýně. Cara objevuje parky zalité sluncem a pěšiny vedoucí rozkvetlými záhony… Ukazuje rostliny i zvířata, která novou vůni ztělesňují.

Burberry Her Blossom, kterou navrhl mistr perfumér Francis Kurkidjan, se otevírá tóny mandarinky a růžového pepře, které jsou zabalené do švestkových květů a pivoňky. Ve spodních tónech zaznívají krémové noty santalového dřeva a pižma, které této lehoučké ovocné kompozici dávají hřejivost a hloubku.

„Burberry Her Blossom eau de toilette našla inspiraci v londýnských parcích uprostřed jara. Spojení švestkových květů, citrusových nót a jemných okvětních plátků pivoňky vytváří překvapivý květinový vánek. Krémové santalové dřevo a lehký motiv pižma doplňují lahodný a příjemný rukopis něžné ženskosti," říká Francis Kurkidjan.

Flakón je inspirovan archivním designem vůní Burberry a ozdoben bílým uzávěrem, který zastupuje rozkvetlé stromy. Hladké prohnuté sklo nahoře zdobí zlatý kroužek, který si můžete doplnit o iniciály.

Reklama