Představujeme NARCISO eau de parfum rouge. Příznačnost ženskosti: NARCISO eau de parfum rouge je podmanivě svůdná. Nová vůně prozkoumá výtvarné umění vášně.

„V této nové kapitole jsem chtěl pozvednout svůdnou povahu původního NARCISO. Eau de parfum rouge není jen sexy; ale zejména vyvolává vášeň.   Narciso Rodriguez

Vzrušující nová kapitola příběhu NARCISO vůně pokračuje v objetí nekonečné síly ženskosti. NARCISO eau de parfum rouge znovu definuje tajemství; je to velmi svůdné.

Vůně parfémů NARCISO vždy využívala barvu jako klíčový prvek. Barvy vybrané pro každou vůni jsou pečlivě uvážené; vyzařují ze samého nitra. Živá červená vůně parfému rouge zachytí zuřivé síly přitažlivosti, zatímco ruměncová barva eau de parfum poudrée znamená extrémní svádění. Původní vůně, NARCISO eau de parfum, je teplá kamenná bílá, která se odvolává na mýtický příběh vůně a černá, barva toaletní vody NARCISO, znamená tajemství.
obrazek.png

Ohnivá smyslnost. Nová vůně dráždí a svádí se vzácnou intenzitou a živým teplem. K dispozici ve velikosti 30, 50 a 90 ml, NARCISO eau de parfum rouge je velmi vzrušující. Alchymie přitažlivosti se znovu objevila: Podpisové srdce musc je oživeno nádherným květinovou kyticí bulharské růže a duhovky; živá jantarová dřevina note-tonka, vetiver, černý a bílý cedr - dodávají vůni naléhavost. Nadčasová, přesto transcendentní, NARCISO eau de parfum rouge znovu zaujme.

„Miluju barvu, která je velmi čistá; vyvolává hluboké emoce a je velmi viscerální. Červená, kterou jsem si vybral pro Narciso eau de parfum, ztělesňuje vášeň a tajemství. “  Narciso Rodriguez

NARCISO eau de parfum rouge v charakteristickém flakónu obohaceném jedinečnou červenou barvou. Jednoduchá průhledná kostka s její hlubokou karmínovou záři zapouzdřuje zevnitř zářivou krásu; balení odráží její čistotu. Nový obraz Raquelu Zimmermana oslavuje duální povahu ženskosti s lživou pózou. Zimmerman evokuje zranitelnost a sílu, milost a vášeň; její pohled je neochvějný a okouzlující. Vizuální obraz je stejně vzrušující jako samotná vůně parfému.

NARCISO eau de parfum rouge je čistě provokativní.

KOLEKCE:

Narciso Rouge EdP 30 ml - 1.690,-
Narciso Rouge EdP 50 ml - 2.490,-
Narciso Rouge EdP 90 ml - 3.150,-
                       

Reklama