Avon rozšiřuje svoji úspěšnou řadu parfémů Little Dress. Novinka Little Gold Dress EDP je určena pro všechny energické ženy, které chtějí zažít pocit jako na červeném koberci za záře reflektorů. Little Gold Dress si díky krásnému zlatavému flakónu zamiluje každá žena, která vyhledává luxus a potěšení...

Avon

Pokud patříte mezi ženy vyznávající eleganci a nadčasový styl, je pro vás Little Gold Dress to pravé. Parfém spadá do orientálně-květinově-ovocné kategorie a potěší vás vzrušujícími tóny mandarinky, jasmínu a ambry. Little Gold Dress udělá hvězdu z každé ženy!

AvonŘadu Little Dress uvedl Avon na trh v roce 2012. Sofistikovaná varianta Little Black Dress se stala jednou z nejprodávanějších vůní v tomto roce, a proto na sebe dlouho nenechala čekat hravá varianta Little White Dress a odvážná a vášnivá Little Red Dress.

Horní složky:mandarinka, broskev, švestky

Srdce vůně:jasmín, frézie, gardénie

Základ vůně:jantar, santalové dřevo, vanilka

Chcete tuto vůni vyhrát? Těšte se na soutěž, která propukne v příštím týdnu! Budeme hledat 20 výherkyň, které vůni budou testovat! To je příjemná testovací akce, že? Tak se těšte a sledujte rubriku Styl a krása!

Reklama