Nový pár: Mladí, blond a zamilovaní
5c9cd2902f2a4obrazek.png

Dolce & Gabbana Beauty zachytí podstatu mladé, sluncem políbené vášně s novou limitovanou edicí vůně, Light Blue Sun, objevováním nové čichové oblasti: teplé, smyslné, slunečné. Light Blue Sun je inspirována vzrušujícím kouzlem letní lásky na okouzlujícím ostrově Capri, ohřívaném oslnivými středomořskými slunečními paprsky.

Light Blue Sun - Pour Femme

Toto léto, Light Blue Sun s ovocným květinovým podpisem, nová, slunečná a smyslná kvalita, jako by ji ohřál zuřivý žár slunce na ostrově Capri. Vůně Light Blue Sun s dotykem italského citronu a šťavnatého jablka Granny Smith je zklidněna proudem chladné, osvěžující, kokosové vody a povzbuzená ostrými mořskými kapkami. Původní srdce smyslného jasmínu a ženské bílé růže jsou nyní doplněny exotickými frangipani, vytvářejícími opojnou směs květinového nektaru nasáklého sluncem. V základu je aromatické cedrové dřevo propojeno s hřejivým jantarem a sladkou intenzitou vanilky. Nakonec hypnotická stezka svůdného bílého pižma na kůži přetrvává a vyvolává návykovou touhu letní lásky.
5c9cd2c70dfb6obrazek.png

Light Blue Sun - Pour Homme

Ikonická kořenitá vůně Light Blue Sun Pour Homme se znovu objevuje jako sprcha svěžesti a tepla italského slunce. Chladivý koktejl italského bergamotu a šťavnatého grapefruitu je oživený pikantním zázvorem a čerstvými vlnami vody. Jak se vůně vyvíjí do intenzivně středomořského a maskulinního srdce, teplo cedrového dřeva a cypřiše vyzařuje sílu slunce v polední špičce a vytváří aromatický rozmarýn v kombinaci s osvěžující kokosovou vodou. Dřevitý dubový mech a smyslné bílé pižmo dominují, zatímco zemitý vetiver a smyslná vanilka znovu vytvářejí neodolatelný půvab slané, sluncem políbené pokožky.

Cena:

  • Blue Sun - Eau de Toilette
    50 ml - 1950 Kč
    100 ml – 2590 Kč
  • Light Blue Sun - Eau de Toilette Pour Homme
    75ml -1790 Kč
    125ml - 2490 Kč
Reklama