Díky sofistikovanosti a přitažlivosti se David a Victoria stali jedním z nejexkluzivnějších párů. Jejich světová proslulost je postavena na spojení individuální síly a vášně každého z nich. Signature - nová vůně pro něj a pro ni je fantastickou oslavou osobitého stylu a ducha, které dělají tento pár tak výjimečným.
 

Výsledkem jsou dvě neobvyklé vůně, které ve společné harmonii vyjadřují skutečnou podstatu partnerského vztahu Beckhamových – obě strany, jednu výrazně mužnou a druhou dokonale ženskou, charakterizuje smyslnost.

 

Victorie a David k tomu říkají: „Chtěli jsme, aby vůně Signature reflektovaly vášně úspěšného partnerského vztahu. Tato dvojice vůní oslavuje individualitu každého z nás a zároveň sílu našeho partnerství.“

 

Signature For Him


Charismatický, sebevědomý a odhodlaný, takový je David, který je po celém světě znám jako jeden z nejobdivovanějších sportovců. Signature For Him ztělesňuje osobitou vizi, ambice a mužnost ve svěží dřevité orientální vůni, jež je velmi elegantní.

 

Vůně se otevírá moderní a energickou svěžestí povzbuzující mandarinky, sluncem prozářeným vodním melounem a intenzivním mořským vzduchem probouzejícím smysly.

 

V srdci vůně je svěží lantana, aromatický tropický keř s drobnými nápadnými kvítky, která se spojuje s elegantním cypřišem, aby dodal vůni výraznou mužnost. Společně s jalovcem vytvářejí tyto střední nóty jedinečnou neodolatelnou výzvu, která si podmaňuje smysly.

 

Maximální bohatost a sofistikovanost získává základ díky luxusnímu mechu, smyslné bílé ambře a pačuli. Ingredience byly speciálně vybrány a použity tak, aby vůni daly neobvyklý charakter.

 

Parfumér: Beatrice Piruet z IFF

 

Signature For Her


Jako velvyslankyně módy a mezinárodní módní ikona je Victoria vždy okouzlující a její kreace udávají trendy. Signature For Her  je esencí vrozeného smyslu pro módu, delikátní síly a ženskosti, kterými si každého podmaní.

 

Vůně začíná sladkými vrchními nótami anýzového květu a cukrového jablka, které vítají a lákají.

 

Následuje květinové srdce vytvořené čarovnou kyticí exotických orchidejí a heliotropů doladěných teplými nótami vanilky.

 

Vůně se dostává k základu složeného ze smyslných podtónů pačuli, ambry a pižma, jež jí dodávají sofistikovanost, která je nedílnou součástí osobitého stylu Victorie Beckham.

 

Parfumér: Sylvie Fischer z Tagasago

 

Styl Signature

 

Elegance vůní Signature se odráží v moderních, nádherně propracovaných flakonech, které navozují dojem skutečného luxusu.

 

Flakon vůně Signature For Him je vyjádřením jednoduchého, čistého a mužného stylu.

 

Skleněný flakon a kovový uzávěr kombinované osobitým způsobem dělají potěšení z každého momentu, kdy jej vezmete do ruky. Průhledné sklo dovoluje fialové tekutině uvnitř zářit skrz ven. Strukturovaná textura otisknutá na zadní straně flakonu si doslova žádá, aby se jí člověk dotýkal. Do středu přední stěny je vsazena stříbrná destička, která nese znak dvb vyzařující eleganci.

 

 

Signature For Him najdeme v luxusní krabičce, která koresponduje s ojedinělým designem flakonu v mužných kouřově-šedých odstínech, které kontrastují se stejnou kovovou destičkou s dvb logem, jakou najdeme na flakonu. Je ztělesněním Davidova proslulého smyslu pro styl.

 

Toaletní voda Signature For Her dokonale ženským způsobem doplňuje Signature For Him. Precizní provedení skleněného flakonu ukrývajícího v sobě delikátní růžovou tekutinu a završeného nápadným kovovým uzávěrem je perfektním mixem nadčasové elegance a současných trendů, jenž odrážejí Victoriin obdivovaný styl. Vzácná orchidej na zadní straně dodává flakonu výjimečný aspekt. Stejně jako flakon Signature For Him i dámský flakon má charakteristickou kovovou destičku s logem dvb, které evokuje svět luxusu.

 

 

For Her flakon je uložen v krásné růžové krabičce ozdobené stejnou orchidejí, která každého zaujme na flakonu. Kovová destička s pečetí dvb na přední straně je smyslným zakončením. Vnitřní strana krabičky je stejně jako varianta For Her poseta iniciály dvb.   

Signature For Her

Toaletní voda, 15 ml

  390 Kč  /  490 Sk

Toaletní voda, 30 ml

  620 Kč  /  780 Sk

Toaletní voda, 50 ml

  790 Kč  /  990 Sk

Toaletní voda, 75 ml

1040 Kč  /  1290 Sk

 

Signature For Him

Toaletní voda, 30 ml

  620 Kč  /  780 Sk

Toaletní voda, 50 ml

  790 Kč  /  990 Sk

Toaletní voda, 75 ml

1040 Kč  /  1290 Sk

Voda po holení, 50 ml

  590 Kč  /  740 Sk

Tuhý deodorant

  360 Kč  /  460 Sk

 

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama